Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » "Megijedt és elszaladt a...

"Megijedt és elszaladt a kutya"... Hogyan?

Figyelt kérdés

Nem először futok bele ilyen fb bejegyzésbe. Mondjuk legalább keresi a gazdi.

De hogyan tud elszaladni?

Bocs a laikus kérdésért, csak nem értem, nem pórázon van?


febr. 11. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Mert állat.
febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Sokan póráz nélkül sétáltatnak kutyát.
febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De miért póráz nélkül? Ez a másik... a környékünkön több park van, mindegyikben van 3-4-5 szeparált futtató, mégis póráz nélkül mennek velük. Nekem nem kutyám van, de félteném pont az ilyen elszaladások miatt is.
febr. 11. 15:26
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Úgy vannak vele, hogy Fifike okos, szocializált, behívható, felesleges rá pórázt rakni, hadd legyen szabadon. Nem gondolnak bele, hogy érhetik olyan hatások, amitől megijed és világgá fut, egészen addig, amíg meg nem történik a baj.
febr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert sajnos sokan póráz nélkül sétáltatnak kutyát, mint minden második gazdi a városunkban :(
febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Én sokszor azért látok a városomból olyan posztot, ahol ezt írják, de valójában sosem sétáltatják a kutyát - csak szimplán nyitva hagyják a kaput, a kutya meg kimegy. Ők meg lerendezik vállvonogatva, hogy "majd visszajön". Ha nem, akkor meg posztolják netre olyan szöveggel, mintha nem ők tehetnének róla.
febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Nálunk egyszer olyan fordult elő, hogy... hát, komolyan, azóta gondolom azt, hogy a kutyám képes teleportálni. Isten tudja hogyan, kibújt a ráigazított hámból és olyan gyorsan szaladt, hogy egyik pillanatban előttünk, a másikban már a sarkon fordul be. Agárnál gyorsabb volt, nem is láttuk A-ból B-be. Nálunk így lett keresés a dologból.
febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Az en kutyam egyszer valahogy kibujt a nyakorvebol es elfutott egy macska utan. Szerencsere elkaptam, nem lett belole baj, de azota nyakorv es ham is van rajta seta kozben, osszekotve egy porazzal, biztos, ami biztos.

Hallgat a nevere kiveve…ha macskat lat. Szoval soha nem is volt olyan opcio, hogy poraz nelkul setaltassam, de hiaba vigyaz az ember, neha elofordulhat olyan dolog, amire nem is gondol.

febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Előfordul, hogy a gazdi nem fogja rendesen a pórázt és a kutya könnyen kirántja a kezéből. Vagy olyat is láttam, hogy a kutya a hámból kibújt. Túl lazán adják rá. Felelőtlen állattartók.
febr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!