Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos németjuhász kiskutyá...

4 hónapos németjuhász kiskutyám véletlenül megevett egy csirkecsontot, szerintem szárnyból. Kutyafuttatóban találta, nem tudtam tőle elvenni, mert mindig elszaladt. Lehet tőle baja? Tudta, hogy el akarom tőle venni, ezért gyorsan behabzsolta.

Figyelt kérdés
Most nagyon aggódok...

2020. nov. 9. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog meghalni tőle. Kicsi az esélye, hogy belet szúrjon, vagy elakadjon . Ha mutat bármilyen jelet, hogy nem érzi jól magát, akkor kell csak doki.De ennek nagyon csekély az esélye.
2020. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én sem hiszem, de szigorúbban kéne ezt büntetni és megtanítani, hogy nem ehet fel semmit a földről.
2020. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem akartam ott elkezdeni leszidni, mert akkor valaki emglátja és egyből hyvják az állatmentőket.... itt nagyon furák az emberek, nem lehet kint nevelni kutyát, ha már úgy szól hozzá az ember egyből sikít 3 öregasszony :D

de valamit kitalálok, max hosszú pórázon mehet csak el és ha nem akar visszajönni, visszahúzom.

2020. nov. 9. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Etess vele nyershust. Annak az emeszteye savat igenyel es a csontnak is. A tatol nem termelodik eleg eros gyomorsav .


Ne ehezzen a csont utan.


Szajkosarral is szoktak vedekezbi az utcan kaja felkapas ellen .

2020. nov. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig minden rendben van, eszik, kakil, szerintem nem lesz gond.
2020. nov. 10. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!