Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy kell kitömött kígyót...

Hogy kell kitömött kígyót preparálni, javítani?

Figyelt kérdés
Jól jönnének hozzá a leírások, linkek. Házilag javítanám. Köszönöm.
2010. okt. 24. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még nem is láttam kitömött kígyót. Egyébként milyen kígyó? Szerintem valami preparátor fórumot keress mondjuk az index fórumok között, nem hiszem, hogy lesz itt hozzáértő.
2010. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem annak is varrják a bőrét, vagy ragasztják. Azt a helyet kell megkeresned, és szérvágni az illesztést, ahhoz, hogy a belsejéhez hozzáférj. A tömést azzal az anyaggal pótold/javítsd, ami eredetileg is benne volt. Ha kilyukadt a bőre, azt szerintem csak foltozni lehet, de az sem szép. A szeme cserélhető. Ha befejezted, ragaszd vagy varrd vissza, ahogy eredetileg is volt.

Ha lötyiben úszkáló kígyóról van szó, azt javítani nem nagyon tudod, mert az ugye úgy készül, hogy beledobják az állatott a lötyibe és kész. Ha azt elkezdenéd foltozgatni, csak rontanál a helyzeten szerintem.

Mi baja van egyébként? Mit javítanál rajta?

2010. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!