Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen hobbyállat menne az...

Milyen hobbyállat menne az egyéniségemhez? Kissé félénk és visszafogott vagyok éd nehezen tudok dönteni!

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 25. 08:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nagyon poénos :)

Kérdésedre válasz: macska

2010. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nyúl
2010. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Talán ha egészalakos képet tennél föl akkor könnyebb lenne segiteni.Nagyon meghatározó lehet a testalkat,mert nagyon nemmindegy hogy valaki alacsony vagy ép testesebb.
2010. okt. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bizony, és ruha nélkül, ha kérhetném, mert ugye a testalkat... :)
2010. okt. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Bocs-a képen nem én vagyok hanem a nővérem csak igy akartam támpontot találni hogy milyen ajándékállatot vegyek szülinapjára aminek biztosan örülne.Azt hiszem meztelen kép az gáz lenne mert leenné a fejem ha megtudná !!
2010. okt. 25. 13:39
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

LoL....

Ajándékba nem nagyon szokás állatot adni, ha csak nem tudod biztosra, hogy az illetőnek tényleg szüksége van rá, és megfelelően tudja gondozni.

Én tengeri malacot adnék, vagy patkányt.

2010. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

kígyó


A kígyót ajánlanám, visszafogott hüllő, nem agresszív, ugyanakkor komoly döntést igényel a tartása-, ez már nagy lépés, ha a döntéseknél határozottabb akarsz lenni.

Példa: Kleopátrának is volt kígyója!

2010. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Patkányt: ragaszkodó, intelligens, szobatiszta, tanítható...
2010. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Rovargyűjtés


Minden filmben a bogarászok olyan visszafogott maguknakvaló emberek, csak a szenvedélyüknek élnek. Mindenféle szárnyas meg csúszómászók után képesek órákat kajtatani, és ráadásul kint vannak a szabadban. És milyen boldogok, ha találnak valami ritka, szőrös ficergő undorványt (ez csak az én véleményem), és gyarapodik a gyűjteményük. Aztán lehet szűkíteni, külön gyűjtögetni a hímeket, külön az önmegtermékenyítőket (giliszta). stb. Vagy feltétlenül ragaszkodsz a 2 vagy 4 lábúakhoz?

2010. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A 22.45-kor irthoz:

Nem tudsz olvasni?A rovargyüjtés meg a hobbyállat szerinted összefügghet?Mielőtt tollatragadsz értelmezd lécci a kérdést és arra adj választ--bár nem tudom amit most leírtam azt nem-e félreérted és az időjárásra fogsz válaszolni!

A kérdezőnek üzenem hogy kérdezze meg úgy sumákban a nővérét pl.hogy nálatok milyen állat lenne ideális a házba--szerintem azt fogja mondani amit éppen Ő szeretne.Az emberek jelentős része legalábbis úgy reagál!

Vagy vegyél neki egy lepkét-aranyból--fülbevalónak.Hosszútávon jobb befektetés mint valami szőrös négylábú!!

2010. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!