Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Egy éve hallom...

Mi lehet ez? Egy éve hallom folyamatosan!?

Figyelt kérdés

Albérletben lakom, tetőtéri gipszkarton lakás. Két éve vagyok, és a második év felénél elkezdtem kaparó fele hangokat hallani a hálószobába. És lassan már egy éve folyamatosan minden áldott este hallom. Több pontban. Elején nem volt, ha egér is , hogy nem halik meg? Lakásban nincsenek , folyosón se van két szomszédom, náluk sincsen a lakásban. Már rettegek tőle es remalmaim vannak , aztis be képzeltem hogy lehet ágyból jön a hang, pár napja meg fordítottam az ágyat másik irányban de ugyan úgy hallom. A tamlaja szivacsos… de nem hiszem hogy onnan mert néha több pontról hallom. Nem tudom mit tegyek és hogy egyáltalán mi lehet ez. Nagyon hangos és lassan egy éve minden egyes nap hallom… ki vagyok égve teljesen hogy nem hall meg ennyi idő után. Felek hogy egyszer ki kaparja magát aztán rám esik alvás közbe.

Szerintetek? Mi a csuda lehet? És mit lehetne tenni? Köszönöm



márc. 7. 23:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%
Egy pici lyuk és dugj bele kamerát olyat aminek a szára kicsit merevebb nem fittyed le, és vmit látnod kell! Ez a kam annyira pici hogy a lyuk simán javítható kárt nem csinál. Ha darázs esetleg, akkor egy csövön tudsz darázsirtót befújni.
márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Az egér nem csak meg halik hanem mellete szaporod is :D
márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Szolovjov ***** válasza:
43%
#7 te jó ég! Kivert volna a hideg veríték! A darazsaktól igencsak félek.
márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
43%
Meg kellene nézetni valakivel mi az. Ha denevér, akkor én nem bántanám. Legalábbis én hosszú évekig éltem úgy a szülői házban egy tetőtéri szobában, hogy fölöttem még ők is ott voltak. Sosem volt ebből gond.
márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%

A denevér téli álmot akszik, a darázs királynő kitelel, a többi javarészt elpusztul.

Marad az egér vagy patkány. De én majdnem biztosra egérre szavazok.

márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 NTBS ***** válasza:
75%
Eger, patkány, nyest!
márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
29%
Költözz el.
márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
80%

Én is megijedtem, másnapra ki is hívtuk a darazsast, befújta a tetőt, és mint kiderült, már bejáratot rágtak a szoba felé, ami tele lett velük, mert befelé menekültek. A gyerekem kétéves volt akkor. Három napig nem mertünk visszamenni. Totál olyan hang volt amúgy, mintha Egér rágott volna. Kiváncsi vagyok, mi lesz, remelem a kérdező megírja.

7-es

márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!