Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hallom Győrben az Audiban...

Hallom Győrben az Audiban szakképesítés nélkül soron nettó 500 a fizetés, de akkor mi az oka hogy folyamatos felvétel van oda nem pedig mindenki marad ahol ilyen jól fizetnek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 14. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert a fizetés az csak 1 dolog. De a gyárban hamar kiéghet az ember. Főleg 3 műszakban. Illetve továbbra sem 1 álom meló. Ha van jobb váltani fog az ember.
2023. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez személyes tapasztalat? És mégis hova váltanak szakképesítés nélkül ahol ugyanennyit kapnak? Más gyárakban ennek kb a felét fizetik és semmivel sem jobbak a körülmények
2023. jún. 14. 17:16
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Nettó 500 hogy jön ki? Nagyon jó fizu.
2023. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Nettó 500 max akkor ha beleszámolod a mindenféle műszakpótlékot, azaz váltott műszak 12 órázás, de szerintem még sokan így sem kapnak ennyit.


Én még régen diámunkásként voltam ott és őszintén a gyárak közül az egyik legrosszabb. Nincs is szebb mint 12 órán át állni az olajgőzben 40 fokban a 100 dB el dübörgő CNC gép mellett.

2023. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%

A netto500 nem számít kiemelkedően jónak.


Attól függ, hogy mit kell érte csinálni.


Gyári melóért ez nagyon kevés.

2023. jún. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Lehet az, hogy mégsem annyira 500 azaz 500…


Teszem hozzá nem tudsz bekerülni az audiba maximum munkaközvetítőn keresztül. Aki egyébként belsős dolgozó (tehát az audinak a saját állományában dolgozik) az nem akar elmenni, de a külsős cégektől érkezők között akikkel én beszéltem azok közül egy sem akar hosszú távon ott maradni.

2023. jún. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mérnökök kapnak kb. netto 500-at,nem tudom honnan vetted hogy egy képzetlen is ezt a bért kapja.
2023. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak ha túlépik a 300-350 órát..


Akkor talán meg is kapja az összeget.


Az élet meg rovására megy.


Voltam egy évet gyárban, soha többet. Nem kell nekem ez a rabszolgamunka..

2023. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7 évet dolgoztam az Audiban. Az Audiban nem számít kimagasló fizetésnek a 500 ezer nettó, vannak olyan emberek akik, ennek a dupláját keresik meg havonta.

Az Audiban folyamatosan van felvétel, jelenleg is keresik a munkásokat.

Pl.. 10 embert felvesznek, abból 1 hét után, talán 3 megmarad, de ők se lesznek ott hosszútávon. Az Audiban rengeteg olyan munkafolyamat van, amit hosszú távon nem túl egészséges csinálni. Fizikailag és lelkileg is gyorsan lelehet épülni. Ott nem vesznek emberszámba, te csak egy húsdarab vagy, akit bármikor pótolhatnak, aki az ellenkezőjét mondja az hazudik.

Lehetsz Betanított munkás, vagy esetleg mérnök, nem vagy emberszámba véve!

Egy x ideig lehet csinálni, ha nem talál valaki jobbat, de hosszú távon senkinek nem ajánlom. Az Audi mellett, családdal és gyerekekkel foglalkozni, igen csak nehéz, sokaknak lehetetlen.

2023. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nettó 500 ezreket simán megkeresik a soron dolgozók, ez már alapbér. Nem is kell saját céges állományban lenni...
2023. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!