Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kedvenc kötött pulcsimon...

Kedvenc kötött pulcsimon aludt a cicánk jó ideig. végre megkaparintottam tőle 🤣, majd egy az egyben kimostam a többi cuccal együtt. utólag jutot eszembe h ha volt rajta kullancs akkor az átmászhatott-e másik ruhákra pl?

Figyelt kérdés
kullancsfóbiám van, átnéztem ezt a kimosott ruha kupacot de nem tudok megnyugodni főleg h csak 40 fokon mostam. úgy érzem ha nem látom is a kullancsokat azért azok még ott vannak

márc. 8. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megdöglött az, ha volt is rajta.
márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor jönnek ki a gazdából ha már megszívták magukat , az pedig borsó méret
márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sosem lehetsz biztonságban a kullancsoktól. Én már kétszer! találtam a szobámban kullancsot mászkálni úgy, hogy nem igen jártam akkor erdőben.

Nincs kutyám vagy macskám.

márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1, 2

a baj az h 40 fokos mosáson aligha pusztulnak el a dögök

a cica kijár (nyilván innen a kullancs kérdés) és bizony szedtünk le a bundájáról lépegető dögöket. attól tartok olyan, melyik nem fúrta be magát, leeshetett a pulcsimra a bundájáról, nem is egy..

márc. 8. 12:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4, hát itt nem csak a 40 fok, hanem maga a víz is "játszik". Hidd el, hogy megfulladtak.
márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5

🙏

márc. 8. 12:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Plusz még a mosószer, ami mérgező számukra.
márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Érdemes lenne a cicát kullancs ellen kezelni.
márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8 az már megvolt. hidd el attól még rámásznak !
márc. 8. 13:51
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom szívós-e annyira a kullancs, hogy a fürdőt túlélje, de jelentem a polos igen! Tavaly valahogy a mosógépbe került egy büdösbogár, az összes ruha büdös lett tőle, amit én még mindig érzek megannyi mosás után is, a poloska meg vígan császkált a mosógépből előhúzott ruhán. Fogalmam sincs hogyan élte túl.
márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!