Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez az állatorvos nem érdemel...

Ez az állatorvos nem érdemel meg egy elmarasztaló értékelést?

Figyelt kérdés

Dokihoz vittem a macskám, mert 2 napja nagyon keveset eszik es csunyán kiabált velem a doktor. Nem magyar az anyanyelvem, de azért azt hiszem elég jól beszélek, csak nem ismerek minden mondást. Kérdezte tőlem a doktor, hogy a macska ürit? Nem értettem mit akar mondani, és megkértem, hogy mondja máshogy. Erre kiabált velem így: ÜRIT BAZ+ NEM ÉRTED?! SZARIK, HUGYOZIK?? HOGY MONDJAM NEKED HOGY MEGÉRTSD??

11 éve élek az országban és soha senki nem beszélt így velem, nehezen tudom ezt elfogadni.



márc. 11. 20:36
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Mindenképp megérdemel egy negatív értékelést és nézz új doki után. Anyukám külföldi, 30 éve itt él és még mindig szörnyű a magyar helyesírása és előfordul, hogy nem ért szavakat. Én pedig tanulok egyszerre 3 nyelvet is és állandóan bukkannak elő újabb szavak, pedig az egyik nyelvvel napi szinten dolgozom. Nem tudom a fenti véleményező (aki szerint ismerned kellene ezt a szót) mit képzel. Egyáltalán mikor kellett volna találkoznod az ürít szóval. Nem sokan használják, sőt le merném fogadni, hogy a született magyarok se mind ismerik. :) Elég megnézni pár facebook kommentet, a legalapvetőbb szavak helyesírásával sincsenek tisztában.
márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%
Egyeske, meg a többi nagyokos, aki annyira tudja, hogy 11 év alatt egy nyelv összes szavát "illik" elsajátítani. Szerintem költözzetek ki mondjuk Svédországba, és térjünk erre vissza 11 év múlva. Majd kiröhöglek meg lehurroglak, ha esetleg el merészelsz egyetlen szót
márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

is téveszteni, vagy nem érted a jelentését.


Kérdező: igen, nagyon is megérdemel egy elmarasztaló értékelést, sőt... ha van esetleg felettese, én biztos szólnék neki.

márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit írnék, hogy nagyon jól írsz magyarul! Jobban, mint sok magyar! Gratulálok.


Én is külföldön élek és ugyan jól beszélem a helyi nyelvet, de azért időnként van, hogy nem értek valamit.

márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9%
Annyira megsajnálnálak, ha nem egy vérszegény kamut írtál volna. Egyre ócskábbak a kamukérdéseid. Szarok. Nulla fantázia. Uncsi.
márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez rohadt bunkó hozzáállás, pláne egy nem magyar anyanyelvűvel. De ha anyanyelvi is lennél, akkor sem beszélünk így egy kulturáltan viselkedő, aggódó gazdával. Lehet, másnak se jutott volna eszébe hirtelen ez a szó. Akkor lehet mondani helyette, hogy van-e széklete.
márc. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Melyik állatorvos ez? Hadd tudjuk meg hova ne menjünk. Amúgy semmilyen esetben nem normális, idegbeteg az ilyen aki nem való állatorvosnak. Mindenképp húzd le egy véleménnyel pl Googlen!
márc. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!