Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csigatartók! Milyen meleg...

Csigatartók! Milyen meleg helyen tartsam az afrikai achát csigámat?

Figyelt kérdés

MOst lett afrikai achát csigám. és lenne egy kérdésem. Ugye ők afrikában őshonosak, és logikusan meleg kell nekik. írtátok h szobahőmérséklet elég nekik.

Namost nekünk cserépkályhánk van, aminek a teteje nem túl meleg, olyan 30 fok körül van. Jobb lesz nekik ha felrakom őket oda? Köszi


2010. okt. 26. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Á, szerintem megsütöd őket. Semmiképp ne tedd a tetejére. 25 fok körüli hőmérséklet bőven elég neki, tedd a kályha közelébe, de ne közvetlenül. Vagy szerezz be egy kis fűtőt nekik.
2010. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk csak simán ott van "Schumi" terráriuma a lányom íróasztalán, és tök jól elvan, már lassan 2 éve. Panelban lakunk, és nem mi szabályozzuk a fűtést, de szerencsére télen is van 22 fok körül a lakásban.
2010. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Ment a Pipa:) Még 1 kérdés.

rták h szeretik a salátát, de ne legyen permetezve. Honnan serezzek be biosalátát, vagy sima bolti jó lesz? Köszi

2010. okt. 26. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár én halas vagyok, ugyan ez a problémám. A saláta raktározza legtovább és legnagyobb mennyiségben a káros anyagokat. A bolti nem megbízható, én nem merem azt adni, 100%, hogy permetezik. Saját kertből szoktam lefagyasztani zöldséget, de erkélyen, sőt szobában is ültethetsz pár tövet.
2010. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia, itt a "Schumi" tulaj...

simán kap Spar-ban vett salit, uborkát, egyéb zőccséget. a gyümölcsöt is szereti. a lényeg, hogy só-t nem kaphat.

2010. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!