Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen rovar lehetett? :D

Skelton kérdése:

Milyen rovar lehetett? :D

Figyelt kérdés

Osztályteremben volt (zseni oszt társ agyon taposta),kb 5cm testhosszúságú,nagyjából 10 pár lábbal rendelkező,1,5-2cm "marmagasságú",1 pár narancssárga 7-8cm hosszú csáppal ellátott,áttetsző,halvány citromsárgás rovar,a gyűrűs testbeosztásán,beosztásonként 1 pár fekete folt a test felső részén kétoldalt,látszat ellenére igen rugalmas és gyors jószág.

Ha valaki ráismerne,kérem jelezze nekem,mert roppant kiváncsivá tett,hogy olyan rovarral találtam magam szemtől szembe,amihez hasonlót még életemben nem láttam,pedig elég sokat ismerek és jártasnak is mondhatom magam ezen a téren.

A válaszokat előre is köszönöm.


2010. okt. 26. 23:21
 1/9 anonim válasza:

Pókszázlábú?

Nézd meg a googleban, ott dob fel róla pár képet!

2010. okt. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Minden bizonnyal (Gyúr)Csótány ujabb változata lehetett. :D
2010. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
kíváncsi vagyok:D
2010. okt. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valamelyik pókszázlábú lehetett szerintem is.
2010. okt. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
53%
fogyasztott ön az elmult 24 órában bármilyen tudatmódosító szert?
2010. okt. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki egy "nagyjából 10 pár lábbal rendelkező" állatot rovarnak nevez, attól a "jártasnak is mondhatom magam ezen a téren" kijelentés enyhén szólva megalapozatlan.
2010. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem ez az?

[link]

2010. okt. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ma 08:23: örülj, hogy nem ott tart a kérdező, hogy milyen bogár/féreg/kukac volt. A rovarral sokkal közelebb áll az igazsághoz. (szerintem sokan nem tudják a különbséget a rovar és ízeltlábú közt, vagy legalábbis nem az jut az eszébe először, ha átfut egy "négynél több lábú lény" a szoba közepén)
2010. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sikerült rátalálni a megfelelőre. Ez az állat egy bizonyos scutigera coleoptrata volt másnéven légyölő pókszázlábú.:D
2010. okt. 28. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!