Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Achàt csiga tènyleg veszèlyes...

Achàt csiga tènyleg veszèlyes lehet emberre?

Figyelt kérdés
Most szeretnèk a lanyomnak venni, mert nagyon szeretne. De azt olvastam fonálfèreg parazitaval fertozheti az embert, ami agyhartyagyulladashoz, halàlhoz vezethet. Elbizonytalanodtam. Ez igaz ?
ápr. 26. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vadon fogott esetében van halovány esély e huncutságra, de amiket árulnak, már régóta tenyésztettek, fogságban pedig nagyon minimális vagy semmi az esélye hogy ilyen betegséget kapj el tőle.


Nyilván nem kell nyalogatni, meg csókolgatni, általánis higiénés szabályok mellett, biztonságos helyről vásárlás esetén, nincs miért aggódni.

ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A boldogság nem létezik ***** válasza:

"Ahhát!" :D


Hihi, de vicces voltam.



Amúgy kb. bármilyen élőlény lehet ilyen téren veszélyes, sokszor 1-1 ember is hordoz magában parazitát a tudta nélkül.

ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!