Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Írnátok nekem 5-5 pro és...

Írnátok nekem 5-5 pro és kontráta a Fővárosi állatkertről és a Veszprémi állatkertről?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
3%

Fővárosi, kontra;

-Kicsi

-Ha nem nyitásra érkezel hétköznap, akkor semmit se fogsz látni a sok teherautó méretű babakocsit tologató csok királynőtől.

-több a rohangáló Rodzserke és Brendonka, mint Miskolcon

- a látványhoz képest drága

- nagyon lepukkant

ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fővárosi:


pro:


- több műemlék épületek is vannak


- nem csak állat, hanem növénykert is


- vannak fajok, amelyek csak itt láthatóak az országban


- egész napos program


- varázshegy (rossz idő esetén is remek elfoglaltság)


kontra:


- mivel régi, ezért a hely kihasználás és elrendezés elavult, sok állatnak nagyobb hely kellene


- nagy --> jól meg kell szervezni, hogy merre és hogyan haladsz, hogy jól kitudd tölteni az idődet


- csúcsidőben rengeteg a látogató, zsúfolt


- nincsenek olyan kifutók, ahol az állatok és látogatók egy térben vannak (mint pl. Győrben)


- legutóbb azt tapasztaltam, hogy a Tapizoo állomásokon a dolgozók felkészületlenek, köszönni se nagyon hajlandók, nem hogy a gyerekeknek, érdeklődőknek magyarázzanak, bemutassák a tárlatot



a veszprémiben még nem voltam

ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem fogom pontokba szedni, de jártam már többször mindkettőben.

A fővárosi nagyobb, több az állat, simán egésznapos elfoglaltság, van több látványetetés, programok szinte folyanatosan egész nap, amik színesebbé teszik. Viszont tényleg kissé lepukkant, idejétmúlt néhány állat kifutója, hétvégén rohadt sokan vannak.

A veszprémi gyönyörű, felújított, hatalmas kifutókkal. Nincs olyan sok állat, mint Pesten, de azok nagy területen vannak, és itt is bőven el lehet lenni pár órát. Ja, és itt van egy dinópark rész, nem tudom, az neked mennyire releváns, az én gyerekeim megőrülnek értük. Szintén gyerekes családoknak szóló érv, hogy itt sokkal jobb játszóterek vannak. Viszont nincs annyi program és interaktív lehetőség, mint Bp-n.

ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!