Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Linkelnétek? Mént keresek kis...

Linkelnétek? Mént keresek kis kancámnak (156-157 centis a kanca)

Figyelt kérdés
Sziasztok. 160-165 cm marmagasságú Magyar Sportló fajtában fedező mént keresek kis termetű kancámnak. Ha tudtok, LINKELJETEK, légyszi. Lovasok.hu-n, mének.hu-n néztem, de egyiken alig van, másikon méretet alig akarnak kiírni. Lényeg, hogy ha tudtok, linkeljetek. Ne honlapcímet, hogy itt keressek, hanem adatlapokat. Köszönöm.
2010. okt. 30. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:

paci.hu Fedezőmének topik

Regisztrálj és ott tudnak neked segíteni, ha megadod a paramétereket.

2010. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szia.. azzal küzdök már egy jó ideje, beregiztem, akk nem találtam a topikot, aztán hozzászólást akartam írni és vmi hibát írt ki. Ezért kérdezek itt.
2010. okt. 31. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ez a mén nagyon tetszik, jó a származása is, bár kicsit idős, de szerintem ez nem számít annyira :)

[link]

2010. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

16:50 vagyok. Találtam még kettőt.


1. ennek nagyon jó a származása! :O Rádis mén

[link]


2. [link]

2010. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismét én :D

Azt írtad, hogy magyar sportló fajtában fedező mén kell. Az egyik olyan, amelyik nem magyar sportló, viszont ebben a fajtában fedez. Remélem így értetted :)


1. [link]


2. ismerősöm edzője versenyzik vele :))

[link]


Remélem tudtam segíteni ;)

2010. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi, nézem.. a menek.lovasok.hu-n nézegettem eddig, és pont az a baj, hogy oda nem raknak ki sok lónál méretet, de ennél a kancánál nagyon lényeges lenne,mivel első csikó lenne, és a kanca meg alacsony, vékony. Ha tudtok, arabot is linkeljetek, ha apa engedi, akkor arabbal befedeztetném.. Azok olyan szépek, és nem is nagyok! Na, nézem a linkeket
2010. nov. 1. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! megint én :)

igen, amikor néztem a méneket, figyeltem a méretre :)

hmm az arabok...kedvenceim, és a kedvenc lovam is egy shagya :)) nagyon intelligensek, szívósak, és eszméletlen terepeket lehet velük menni ;D

viszont a neten nem könnyű arabot találni :S

de ő nekem nagyon bejött :)


[link]


ha arabot szeretnél, azt ajánlom, menjetek ki Bábolnára, vagy valamelyik másik tenyészethez, ott élőben is megnézhetitek a méneket, és nem kell vacakolni azzal, hogy ki van-e írva a magassága :)

üdv

2010. nov. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia! megvan a mén.. Vedanno, hívó neve manó. Youtube: kwpn manno. Ismerjük is a faszit aki a tulaja:) Ő nagyon jó választás lesz, pont kiegenysúlyozná a kancám hibáit! Köszi a válaszokat!
2010. nov. 7. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!