Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lovas iskolát keresek, tudtok?...

Lovas iskolát keresek, tudtok? Illetve Versenyistállót? Bővebben katt. Tovább!

Figyelt kérdés
Nem tudtok mondani nekem Mo.-n, hogy hol található versenyistálló? Ha van hol? Nem tudtok olyan iskolát (főiskola, egyetem, gimnázium) mondani, ahol zsokét "oktatnak" vagy más különféle lovas foglalkozásokat?
2010. jan. 22. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
www.lovasok.hu honlap nem ismerős?! Mert ott fel van ám sorolva többek között ez is.
2010. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Versenyistálló Dunakeszi-Alagon,a tréningtelepen van,illetve a Kincsem Parkban Budapesten.

Treníroznak kisebb telepeken is telivért,de nem jelentős.

Kaposváron van a Lovasakadémia,nem tudom pontosan,milyen szakok vannak.

Ne számíts arra,hogy a lóversenyből meg tudsz élni,itthon haldoklik ez a sport,az életben maradásért küzdenek.A tulajdonosok jó része szemét,nem jelent be,nem fizet ki.Amelyik korrekt,ahhoz kihalásos alapon tudsz bejutni,vagy nagy protekcióval.

Tanulj valami normális dolgot,amiből meg is tudsz élni,mellette lovagolj amatőr lovasként,versenyezhetsz is ilyen versenyeken,de életformának ne válaszd semmiképpen,tapasztalatból mondom.

2010. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a 2. kommentelőmnek a választ az 1.-nek meg csak azt üzenem, hogy nem azért írtam ezt a kérdést, hogy kioktassanak, hanem, hogy válaszoljanak (Y)

Te próbálkoztál ezen a pályán és nem vált be?

2010. jan. 24. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron lovak között akarsz dolgozni, akkor lehetsz lótenyésztő mérnök, lovakra szakosodott állatorvos, esetleg lovasedző vagy patkolókovács. Másképp nem fogsz megélni!
2010. jan. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Oktatni nem oktatnak sehol, így hogy zsoké, de egy belovaglóival már lehet tudsz kezdeni valamit, persze kell legyen tapasztalatod hozzá. Annyit mondok, ha tudsz eléggé lovagolni, járj el néha a tattersalba, ismerkedj, építs kapcsolatokat. Ha már felszedtél valami alaptudást,akkor irány külföld.
2010. jan. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!