Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen egérfogási módszereket...

Milyen egérfogási módszereket tudtok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 18:00
 1/10 anonim válasza:
100%

mi nekünk az a ragacs vált be, ami ilyen folyós és rá kell kenni egy kartonpapírra, és oda rakni ahova kell(ez több hely is lehet, akár 10 is...)

am az egérfogó a legjobb

2010. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm amúgy nekünk is van ilyen ragasztó:)

Rá is ragadt kb 5 :P

2010. okt. 31. 18:09
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Vasmacska protect b-vel töltve.
2010. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A legjobb módszer a macska :D

De ismerek elég sok módszert, mert kiskoromban mamámnál sok volt az egér, és én küldetésnek tekintettem az elkapásukat.

Lehet használni hagyományos csattanós egérfogót, a már említett ragasztót, mérget, de ezt nem szeretem, mert más állat is megeheti, és én anno kitaláltam, hogy ha egy ilyen régifajta zománcos vödörbe, ami nem sérült, beleesik az egér, akkor nem tud kijönni, így csalival becsaltam.

Az utolsót csak érdekességnek szántam :)

2010. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A macska??

phüff

A mi macskánkat még nem láttátok:P

Lusta és nem vadászik:S

Ragacs van meg egérfogó és bejött de valami új kellene:)

2010. okt. 31. 18:29
 6/10 anonim válasza:
Nagymamám mindig morzsolt tengerit rakott a padlóra.Egy kis mosógatószerrel öntötte le.Ne ragasztózz, mert az egér szenved rajta meg minden.mosógatószeres tengeritől meghal rendesen.Hülyén hangzik, de nekünk eddig mindig bevált az egér gyomra nem tudja feldolgozni és belehal.
2010. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egyébként tudjátok , hogy honnan bújhattak elő?
2010. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na én már 2 hónapja a barátommal szenvedek! :D Elkaptunk 2 picit reggelre az egyik meglépett! :D A másikat elengedtük a kertben! Tudtuk, hogy hol voltak mert hangosan rágtak a tengerimalacok óla mögött voltak és odatartottam az egyik végébe az akváriumot a barátom bottal ijesztette meg őket belefutottak az akváriumba felkaptam és ráraktuk a tetőt! Azt nem vettük figyelembe, hogy az akvárium tetején volt egy kisebb repedés és ott kimászott az egyik pici! Tudomásunk szerint még egy nagy van és egy pici! De ez az akváriumos is jó mert elsőre belementek! És ezen 2 hónapig gondolkoztunk! XD
2010. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egy bögre széle alá raksz egy diót és amikor az egér elakarja vinni a diiót befut a csésze alá de mivel a diót már ellökte onnan ezért a bögre ráesik.
2010. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ami miatt nem szenved sokat(remélhetőleg) az egér:

MACSKA- NEKÜNK IS VAN 4 ABBÓL 1 KICSI DE A 2 LEGNAGYOBB AZ MEGFOGJA:D

2010. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!