Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Észrevette az állatod az...

Észrevette az állatod az óraátállítást? Ha igen miben nyilvánult meg és milyen állat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az álatok nem az óra alapján élnek, mint mi, hanem inkább az ösztöneik irányítják őket. Ily módon nem lehet rájuk hatással az, hogy mi egy órával visszatekertük az órát.
2010. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ráadásul nem minden államban állítják át az órákat (a fejlett országokban se).

Ők amúgy hozzám vannak igazítva, szóval amikor lefekszem aludni, ők is alszanak, csak akkor kelnek korábban, mint én, ha csörgőórám kitartó hangjára se kelek, egyébként hagynak aludni.

2010. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk én tegnap kicsivel később értem haza az átlagosnál, ami az előző heti időhöz képest ugye sokkal később, és bekakált.


Meg a keddenn reggel kicsit nehezen keltettem fel a sétához, ami ugye máskor egy órával később van, de ez lehet a hosszú hétvégi elfáradástól is.


szerintem azért nyilván érzékelik, hogy egy órát csúszott a napirend, csak hamar meg is szokják.

2010. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak mert a mi 2 kutyánk azt hitte elfelejtettük az esti etetést és beugatott hogy mi lesz már.
2010. nov. 3. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
A nyuszim is kaparta már 8kor az ajtót, hogy mikor lesz már vacsora. De ma pontban 9kor felugrott az ölembe és mélyen belenézett a szemembe (hogy adj ennem!), tehát már hozzászokott az új időhöz.
2010. nov. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!