Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez KOMOLY? Felgyújtottak élve...

Ez KOMOLY? Felgyújtottak élve egy macskát? Látta valaki a videót? Vagy csak kamu? Ezt nem tudom elhinni.

Figyelt kérdés

[link]

2. kép...


2010. nov. 3. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Még csak ki se volt kötve, ott állt nyugisan erre a hülye gyerek valamivel meggyújtja oszt röhög hogy kétségbeesetten fut.
2010. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

megnéztem a videót és 10 percig bőgtem rajta. ezt nem hiszem el. ugyanezt kéne ezekkel a ************* csinálni. felégetni a bőrüket. vagy áramot vezetni beléjük és addig kínozni amíg meg nem dög.lenek:@@@@ esüszöm, egyszer találkozom velük, agyonrugdosom...:@@@


tudja valaki hogy csinált-e velük valamit a rendőrség? (minimum halálbüntetés kéne...)

2010. nov. 4. 12:22
 13/14 anonim ***** válasza:
Semmi!! Azt mondták hogy reménykednek, hogy maguktól "megjavulnak" ... Ez szánalmas
2010. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sajnos igaz,de lekötözni,videózni,meggyujtani egy érző lelket,testet kíméreltenség.''fogat-fogért..'' Vissza kell hozni a halál büntetést és minimum pénz buntetést adnak ezeknek?!Életfogytiglan börtön vagy hogy ne legyen gond. egy szoba ,egy (vagy ahányan a videóban szerepeltek)ember és egy tűz álló szoba. Én is megcsinálnám velük.Ha meglátnám őket,nem lenne kegyelem.!Esküszöm.
2013. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!