Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan hogy CHUPACABRA?

Figyelt kérdés

:D sztem is hülyeség csak pont reggel láttam a discovery-n egy filmet róla peruban vagy hol meg miami-n hogy legyilkolt csomo helyen csomó állatot főleg kecskét lovat tehenet stb

SZERINTETEK LÉTEZIK?:D

sztem igen:) méghozzá sztem ugy h 1 emberen kisérletezett a katonaság és ez lett belőle:)


2010. nov. 20. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50 % Vagy igen, vagy nem.
2010. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Csoki bá :D
2010. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik...
2010. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Létezik, már le is filmezték, itt a videó:

http://www.youtube.com/watch?v=RzSN7he2BUE

2010. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
te véletlenül nem a cartoon networkot néztem a discovery helyett?:D azon volt ilyen rész a dexter laboratoriumában;) :D
2010. nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem kizárt,hogy létezik!Rengeteg olyan állat-és növényfaj van a világon,amit még nem fedeztek fel!Miért ne létezhetne a chupacabra??

Nem tudom,hogy létezik e,de ugyanannyi az esély rá,hogy létezik,mint arra,hogy nem:)

2010. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

SZTEM IS:D

és nem carton-t néztem-.-

kösz a válaszokat;)

2010. nov. 20. 17:02
 8/15 anonim ***** válasza:

Amit belinkeltél videót azon beöltözött emberek voltak.


Itt van 1 videó :

http://www.youtube.com/watch?v=ggMWBHivne0


Amugy szerintem ez egy rühes kutya, csak nem vagyok benne biztos, mert ilyen kutyát még nem láttam, amelyiknek ilyen hosszú farka lenne a testéhez képest.

2010. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
érdekes:D
2010. nov. 22. 14:32
 10/15 anonim válasza:
Erről még a tudósok is vitatkoznak, de szerintem nem kizárt, hogy létezik, mert tényleg rengeteg olyan dolog lehet a nagyvilágban még a mai napig is, amit az emberek nem tudnak megérteni és megfejteni, hiába vagyunk már ennyire fejlettek, mint tudományban, mint a kutatásban! De lehet, hogy jobban járna az emberiség, hogyha tényleg létezik ilyen "valami", akkor az megmaradna csak találgatásnak és nem tudnánk biztosan!
2010. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!