Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nyuszi! Barna váladékszerű...

Nyuszi! Barna váladékszerű vagy olyan van a fülében amikor megszilárdul a viasz . Ez mi? ,? mert eddig semmi ilyen nem volt. Nagy ketrece van tiszta sok ételt kap. Ugye nem valami betegség?

Figyelt kérdés
jg
2010. nov. 29. 19:31
 1/10 A kérdező kommentje:
nem atkák.de akk mi???
2010. nov. 29. 19:32
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Fülzsír idióta.....
2010. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki idiótának nevezett az csak gondolom azt akarta megmutatni hogy milyen ostoba,nyulat meg csak csokipapirba csomagolva látott húsvétkor!

Ez a varasodás amit tapasztalsz,és ha időben nem kezeled akkor rámegy a nyúl agyára!Ezt úgy szokta elkapni ha olyan valakit a közelébe engedsz aki be tudta hozni a betegséget.

Megoldás:fogj egy fülpucoló vattát,mártsd bele étolajba és ecseteld be jó bőven.Ne törődj vele ha a nyúszka nemtetszését fejezi ki és rázza a fejét,az csak segit szétszórni a fülében és egyenletesen eloszlani.

Csináld ezt meg kétnaponta és a harmadik,negyedik ecsetelés után meglátod már a javulást.Ha az állatorvostól kérsz rá szert azis vagy ezt fogja javasolni,vagy ad egy sprayt emi szintén hatásos csak akkor a nyulnak nagyon kell a szemére vigyázni,mig az étolajnál nincs ilyen veszély.

Megelőzhető ha az ólat takaritás után mindig beszórod leheletvékonyan mészhidráttal,vagy ami még jobb ha kb.10dkg mészhidrátot egy vödör száraz fürészporban elkeversz,és azt szórod vékonyan szét.Ezzel még a taknyosodás is megelőzhető,bár ott inkább a huzat megszüntetése az elsődleges!

2010. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hogy légyszi jelezd az eredményt!
2010. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

huh nagyon köszönöm ...olvastam h olajjal kell bekenni mindenképpen meg fogom csinálni és beszámolok róla!:)


1.-nek :hülye paraszt nem értesz hozzá csak azért izgultam képzeld mert már meghalt egy nyuszim..

2010. nov. 29. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

T.Kérdező!Lehet hogy az első válaszoló csak pontot akart szerezni,vagy jópofizni!Attól még minek lehülyeparasztozni?Aki igy minősiti a másik embert az saját magáról is roszz bizonyitványt állit ki.

Igen!Amit stex mondott az igaz,csak minél hamarabb csináld is meg!.Nem értem miért nem szóltál eddig dokinak?

2010. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jópontot az idiótával? hát nem hiszem..ha meg nem tud a kérdésemre válaszolni akkor meg ne is írjon ilyen "jópofi" kommenteket..azért nem szóltam még a dokinak mert tegnap délután vettem észre mielőtt írtam volna és szerencsére a második válaszoló normális választ tudott küldeni és kipróbálom az olajat..ha nem tűnik el, akkor megyek orvoshoz..
2010. nov. 30. 17:51
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát pedig eléggé idióta lehetsz, ha előbb próbálod ki amit itt leírnak, mint hogy orvoshoz vidd az állatot. rámehet az élete arra, hogy felelőtlen vagy. Lehet hasznos tanácsokat adnak, de ilyen témában, ahol valakinek / valaminek az élete lehet a tét, talán nem itt kéne tanácsokat kérni...
2010. dec. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:02

Ez az idiótázás nálad valami olyan amivel a saját értelmességedet akarod bizonygatni?Ha csak ennyi a mondanivalód akkor inkább ne szólalj meg.Attól még nem leszel okosabb ha okoskodsz.Ha valamihez nem értesz az nem szégyen,de ok nélkül belekotyogni és másikat leidiótázni az nem szép dolog!

2010. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hello! kipróbáltam az olajt és tényleg jó volt és aki leidiótázott annak mondom hogy állatorvoshoz is elvittem és azt mondta h az olaj jó meg evgyek a gyógyszertárba szemcseppet meg egy másik kenőcsöt és azzal kenjem ...és köszi a második válaszolónak a választ:)
2010. dec. 9. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!