Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem szoktátok a falat kaparni...

Nem szoktátok a falat kaparni kínotokban, mikor némelyik állatos kérdésben olyan kérdéseket tesznek fel, hogy pl. Miért nyerít kettőt a lovam, mikor meglát, meg miért ugatja meg a kuyám az apámat?!

Figyelt kérdés
Szép dolog az állattartás, nekem is van otthon házi kedvenc, de nem viszem túlzásba azt, hogy folyamatosan a reakcióikat figyelem.Szóval, ami sok az sok.Szerintem.
2010. dec. 1. 20:58
 1/5 anonim válasza:
85%
nem szoktam,ennél vannak sokkal rosszab kérdések,pl:gombás pizzát ettem és megujaztam utána magam,gombás lessz a pin*m?(ilyen kérdés tényleg volt itt)xD
2010. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pfff...erről most egy nagyon morbid vicc jutott az eszembe:

Milyen a vegetáriánus p*na?

Kívül retkes, belül gombás.

XD

2010. dec. 1. 21:18
 3/5 A kérdező kommentje:

Épp ki akartam lépni, de megint megakadt a tekintetem egy újabb gyöngyszemen:


"Kissé elhízott a nyuszim. Milyen fogyókúrát ajánlotok?

Általában nyúltápot, almát, kis zöldséget, lucernát, szénát szokott kapni enni! Szerintem az almák miatt hízott el nagyon. Valami ötlet a fogyásra?"

:))


Na, jó éjszakát mindenkinek!

2010. dec. 1. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem ezek a legrosszabbak.

Nálam a top 2 felháborításban:

1. "-Nagyon rossz állapotban van az állatom, döglődik, vérzik, mérget evett, elütötték, nem mozdul stb., mit csináljak? SOS!"

- Amíg beír, már rég állatorvosnál lehetne.

2. "-Milyen nevet adjak az állatomnak?"

- Se az állatot nem ismerjük, se a kérdezőt, se a körülményeket, nem igaz, hogy ennyire fantáziátlan emberek léteznek...

2010. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. azért járok erre az oldalra, hogy jókat nevessek a kérdéseken és a kommenteken. Nagyon vicces dolgok vannak ezen az oldalon.


Viszont ami baromira zavar, az amikor olyan ember válaszol aki nem is ért a dologhoz. A nyelvi szekcióban vannak ilyenek, amikor fordítani kell egy szöveget magyarról pl. angolra és olyan válaszokat adnak, amiből kitűnik, hogy a válaszolónak még alapfokú nyelvvizsgája sincsen! Mért ad az ilyen tanácsot?? Vagy tényleg azt hiszi hogy jót írt?


Vagy a másik. Nem értem, hogy valaki mért tesz fel tök alap, 1s alatt google-al megoldható kérdést.


pl. Mennyibe kerül egy repülőjegy Londonba?


Nos olyan ember aki nem képes megtalálni az interneten a repülőjegyeket, vagy felhívni egy utazási irodát stb. az szerintem ne menjen külföldre! Nagyon pórul fog járni.


Aztán amit nem értek. Valaki eljut eddig az oldalig, majd beregisztrál stb. és még ezek után is képtelen beírni a repülőjegy szót egy akármilyen keresőbe??

2010. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!