Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem találjuk az anya egeret,...

Nem találjuk az anya egeret, mi a teendő? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Találtunk 5 kisegeret,nagyon picik,de az anyjukat nem,most mi a teendő? köszi aki segít
2010. dec. 4. 20:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

Tedd azt-te kis Harmatcsepp!Ennyi észből másra úgysem futná!!

Azért az egereidnek kivánok még sok-sok boldog és békés évet a kamrátokban,és kinánom Nekik hogy érjenek olyan matuzsálemi kort,mikorra kinől az eszed amivel megérted hogy melyik a hasznos és melyik a kártékony állat.Puszi Neked kis Hugyosjulcsi!!

2010. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%

Ez a kérdező egy borzasztó hülyegyerek lehet!!Isten mentsen hogy ilyen agybeteg unokám legyen.Ráadásul már most milyen bosszúálló-az eszem megáll!!

Könyörgöm,mondja meg valaki-miért nem lehet az ilyet visszapontozni???Biztos csipi a szar a valagát azért ilyen nyűgös!!

2010. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
Na?Megtaláltátok??Mert ha nem akkor mi lessz szegény kis árvákkal?Kérd meg az anyucidat hogy had alhassanak a párnádon éjszaka,nehogy megfázzanak.Holnap meg vidd el őket az állatorvoshoz és adasd be nekik a védőoltást.Meg irass föl nekik hosszúnadrágot receptre mert jön a hideg és fölfáznak.Ja meg nekik is és neked is liberót-nehogy a hugy fölmarja a seggeteket!
2010. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem, miért vagytok ennyire rosszindulatúak. Nem mindegy nektek, hogy megszánja-e az egereket? Egyébként sem ő az első, aki ilyet kérdezett ezen a honlapon.

Szerintem a kérdező ezzel kevesebb kárt okoz, mint az, aki ezrével tenyészti nyáron a szúnyogokat a kertben felejtett vizesvödörben.

Aláírom, hogy az egér kártevő, azt is, hogy terjeszthet betegséget, és én sem örülnék a lakásban nem saját hobbiegérnek. Viszont én csak elvinném jó messzire a mezőre és elengedném, nem uszítanék rá kutyát és agyon sem csapnám. Szegény állat nem tehet róla, hogy egérnek született, ugyanúgy joga van az élethez. Csak az ember akasztotta rá a kártevő címet.

Nem a nézetetekkel van a problémám, csak a toleranciahiányt nem értem.

Úgy szóljátok le, mintha a legnagyobb bűnt követné el, ami csak létezik, és ezért hülyének nézitek.

2010. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

Az állatokhoz való empatikus hozzáállása nem bűn,csak ilyen szinten butuska,de hogy a nemtetsző válaszra nyomja a piros kezet ezerrel az már kevésbé tolerálható!Gongolom ezért találta agyatlannak a többi hozzászóló is a kérdezőt!Legalább is én azért.

Ha valaki nem tud visszapontozni azt le kell pontozni?Tényleg nem jó a rendszerben hogy aki kapja a pofont,még akkor sem adhatja vissza ha megérdemelné a kérdező!Rosszul mondom??

2010. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%

tegnap 23:07--""-Viszont én csak elvinném jó messzire a mezőre és elengedném, nem uszítanék rá kutyát és agyon sem csapnám.""

Igazad van !Igenis hogy dögöljenek inkább éhen!Vagy ott talán a héjja örökbe fogadja Őket!!A macskád meg sirógörcsöt kapna a jó szived miatt!!Körbepuszilhatnád a kérdezőt,egyformák vagytok ilyen téren!!Ide egy hatalmas röhögős szmájli illenék!!!

2010. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én a helyedben bevinném őket kisállatkereskedésbe. És az otthon maradtaknak, pedig raknék csapdát. Van olyan hálós, amiben nem döglik meg, csak belegabalyodik. Nekem nagyon nagy károkat csináltak itthon. Beköltöztek a sütő aljába, szétrágták a hűtő vezetékét, a mosogatógépem szigetelőjéből fészket csináltak+ujra kellett vezetékeltetnem. Hát nem volt egyszerű. Én is sajnálom őket, mert valóban nagyon helyes kis állatok, de nem vagyok hajlandó, és nem is tudok évente uj háztartási gépeket vásárolni. Idén ultrahangos riasztóval próbálkozunk, egyenlőre működik. De ezt nagyon lekopogom.

Csak abba gondolj bele, hogy milyen szinten szaporodnak. Szerintem Te sem örülnél, ha arról a polcról kell levenned a kajádat, ami tele van egérürülékkel. Ahol 2 van, ott van 100 is.

2010. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, mennyi rosszindulat vagy egyesekben. A kérdező senkinek (pláne nem a ki tudja hol élő fórumtársaknak) nem akart rosszat, csak jót akart néhány árva teremtménynek. És ezért olyan kioktatást kapott egyesektől, mintha az emberi civilizációt mint vívmányt alapjaiban fenyegetné "közveszélyes" tevékenységével.

Az efféle barmok miatt tart ott az emberi civilizáció, ahol... Ezek azok, akik csak azért fórumoznak, hogy névtelenségbe burkolózva bármin összeszólalkozzanak és keverjék a sz.rt, ha már szemtől szembe nincs elég bátorságuk ugyanezt idegenekkel megtenni.

2018. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
az egérürülék leptospirosist terjeszt, ami egy halálos betegség. ugyhogy csak óvatosan a megmentősdivel. Rámásznak mindenre, rápisilnek, kakiklnak, és egy idő mulva olyan szag lesz a kamrátokban, és hogy nem tudtok bemenni.
2018. okt. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!