Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egyedül élek, és unatkozom...

Egyedül élek, és unatkozom gyakran. Milyen állatot vegyek, ami nem igényel sok törődést, de mégis lehet vele játszani, illetve látványos?

Figyelt kérdés
Kutya, macska , teknős, hörcsög , hal kilőve! Olyat szeretnék, amit otthon is tudok hagyni több napra akár, és kaja nélkül megél... És persze ne legyen veszélyes!!És túl drága sem. Egyszerűen semmi nem jut eszembe! Bármilyen tippet szívesen várok!!!!
2009. jan. 22. 12:31
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Otthon tudom hagyni több napra és megél???? Érző lényekről beszélsz! :S

Plüsskutya.

2009. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
97%
neked akkor egy robot kell, nem állat... nem tanítottak meg rá gyerekkorodban, hogy egy állat tartása felelősséggel jár? Amit megszelídítettél, azért felelős vagy... Ha neked csak azért kell egy állat, hogy szórakoztasson, tegyél fel valami játékot a számítógépre és szórakozz...az nem kér enni és nyugodtan otthon hagyhatod napokra...
2009. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Interaktív játékkutya
2009. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim válasza:
94%
Igaza van az előző válaszolónak!Minden élőlény táplálkozik valamilyen formában..KAJA NÉLKÜL?pff..sztem te semmilyet ne vegyél ilyen hozzá állásal!(lelehet pontozni)
2009. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg óriáskígyóval próbálkozhatnál. Elég látványos, és csak havonta egyszer eszik.
2009. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

A baj, szinte lehetetlent akarsz, ami szeret játszani az emberrel, az egyúttal igényli is a törődést, nem lehet csak úgy otthon hagyni. Sztem inkább menj el egy állatkertbe önkéntesnek, vagy lovagolni stb, akkor van is állat, meg nincs is (vele gond)...


Ami eszebe jut, az egy feltételnek nem tud eleget tenni, pl: leopárdgekkó. Nem szeret játszani, max eltűri, de amúgy minden kritériumnak eleget tesz, 2-3 napig simán bírja kaja nélkül; látványos; igénytelen, pont lesz@rja, hogy törődsz-e vele, vagy nem, csak takarítani kell néha; nem veszélyes, és hüllőhöz képest relatíve olcsó, igaz a terrárium már kicsit drága, de csak egyszer kell megvenni. Más hüllőknél és kétéltűeknél kb ugyanez a szitu, csak megfelelő környezet megteremtése jelnethet kisebb gondot.

2009. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell neked állat...Elég nagy állat vagy te így is ha ilyen feltételek mellet akarsz állatot tartani....
2009. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Nagyok az igények,de odaadás nulla. Játsz a számítógépen inkább, ne egy élőlényt akarj kínozni a szeszélyes hülyeségeddel!
2009. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szóló, ha durván is de megfogalmazta a lényeget: odaadás nulla, elvárás sok. Ez így aránytalan. Az állatok is meghalnak szeretet nélkül, és miért akarsz együttélni egy valakivel/valamivel, akit nem szeretsz..? Mert a soraid erről szólnak. Unalom ellen sokminden jó, de hidd el, egy kis zebrapinty is meghal, ha nem szereted és nem ismered a szokásait.

ADNI-adni-adni.

...mindennek, ami él.

2009. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogalmaztam durván, csak nem finomkodtam. Egyszerűen felháborít, hogy sok ember ennyire önző az állatokkal szemben (is). Valószínűleg ezeknek az embereknek fogalmuk sincs, hogy mennyi kedvesség és szeretet, valamint önzetlenség lakozik az állatokban. Ezért minden tiszteletet és ODAADÁST megérdemelnek, nem csak unaloműzésre használatos TÁRGYAK!
2009. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!