Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok egy nagyon látványo...

Mondanátok egy nagyon látványos trükköt, amit meg tudok tanítani a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Megyünk kutyás bemutatóra,ezen a héten 2-re, és a nyári szünetben, táborokban, rendezvényeken is fellépünk, de szerintem nem tud olyan sok trükköt ahhoz, hogy lenyűgözzünk egy csapat óvodást, vagy egy egész várost.

Eddig tudja az alap trükköket (ül, fekszik,áll, behívás,marad,hozzám), megszakításos behívást, pörög-forog, hempereg,"dögölj meg", "ölelj meg" (megöleli a két lábával az egyik lábam, mint mikor a filmekben könyörögnek a szereplők,és átfogják a két lábát a másiknak), szlalom,8as, el tud köszönni, Hagyd!, hozd ide és hagyd!, hangot, 1+1= és kettőt ugat, ugat2+1= és hármat, hátra...Ezen kívül tud létrán felmászni és onnan bármit lehozni, és kinyitni minden féle ajtót. Szerintem ennyi a mostani tudása, igaz 1 éves Border collie.

A bemutató pedig ezek egyvelegéből áll.


2011. máj. 25. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Na ne idegesítsél!!:D:D Ez már alapjáraton nagyon látványos lesz!! Főleg, ha mindent szépen pontosan csinál, akkor még többet dob az egészen:) Nagyon ügyesek vagytok! Gratula!:))
2011. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg megtaníthatod neki,hogy veled szemben ülve/állva azokat a mancsait emelgesse,amelyiket éppen te-mi is ezt tanultuk legutóbb,szerintem látványos:)
2011. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg tanítsd meg rendet rakni, hogy egy dobozba szedje össze a szétdobált játékokat. Hátha az óvodások is kedvet kapnak rá :)
2011. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak az egész olyan 7 perc, és az szerintem elég kevés :S
2011. máj. 25. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja értem, akkor tényleg kevés hozzá.
2011. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A lábemelgetést azt tudja, de én pacsinak hívom.

Tegnap délután kimentem hozz, megtanítottam pitizni,megfogni a két lábával a derekamat, hozni a táskát,és a pórázt.

Tegnap csak erre volt időm, de ma megyek ki, akkor hátha sikerülni megtanulnia a dobozos trükköt :) Mondjuk azt már kisebb korában próbáltam, de nem sikerült, mert egyszerűen nem tudom hogy tanítsam meg neki... :S

2011. máj. 26. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!