Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vesznek fel...

Szerintetek vesznek fel diákot álatkereskedésbe állatok gondozására?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, imádom az állatokat, van is otthon jónéhány. Szivesen foglalkoznék ilyesmivel, halak, madarak, hörik, tengeri malacok, egerek stb etetésével, gondozásával, csak a hüllőkkel nem vagyok kibékülve.

Nem tudom, h van-e ilyesmire igény a kereskedésekben, de szivesen csinálnám nyári szünetben, vagy akár suli mellett.


2010. dec. 27. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
jaj aranyom ez nem így működik.
2010. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

szereted a "höriket" de nem szereted a hüllőket.


ilyen ovisokra nincs igény.

2010. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán, vagy legalábbis fizetni nem hiszem, hogy tudnak érte. A kisebb boltokba elég egy eladó, aki minden feladatot ellát, neki ráadásul szakképesítéssel is rendelkeznie kell. A nagyobb boltokban talán van esélyed, érdeklődj körbe. Nekem egy barátom állatkertben dolgozott szakmai gyakorlatként, de ott is túljelentkezés volt és ráadásul pénzt nem kapott érte. Ilyen még a menhelyeken az önkénteskedés, de fizetni azért sem tudnak sajnos.
2010. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem. Az állatkereskedésekben nincs olyan nagymértékű munkaigény növekedés nyaranta, hogy azért külön munkást vegyenek fel, ráadául 18 év alatt helyből hátránnyal indulsz szinte minden diákmunka esetén.
2010. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!