Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki látott már vadon élő...

Valaki látott már vadon élő farkast?

Figyelt kérdés
Hol és mikor?
2010. dec. 28. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha látni szeretnél egyet menj el Szilvásvárad közkedvelt kiránduló helyére. Egyébként nem a hírekben is benne volt, hogy Heves megyében farkasok tizedelik meg a juhnyájakat.
2010. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem ez volt a kérdés.
2010. dec. 28. 14:24
 3/9 anonim ***** válasza:
nem de nagyon szeretnék....imádom őket ^^
2010. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Farkast sajnos nem, de lábnyomát igen. Friss pár órás nyom volt. Jósvafő felett, a Szelce völgy hucul karám felőli végében. Kb 2 éve.
2010. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Erdélybe medvét is
2010. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha valaki lát az nagyon nagy dolog, mert a farkasok messziről érzik az embert és nem mennek a közelébe.persze állatkertben láthatsz.
2010. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én lehet hogy láttam, de nem biztos. Erdélyben voltunk, buszos kiránduláson, a háromszéki havasokban kimentünk az erdőbe. Zörgött a bokor és egy pillanatra két bokor között láttam hogy szalad el egy farkas, a barátom is látta, de azt mondta biztos csak egy husky volt. Bár nem értem mit keresne az erdő közepén egy fajtatiszta kóborló husky, na de mindegy. Csak egy pillantást vetettem rá így nem tudom biztosan megmondani mit láttam. Az viszont egész biztos, hogy medvével találkoztunk, azt hittem meg fogok halni. :D
2010. dec. 30. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Erdélyben rengeteg a kóborkutya, már nem akarok csalódást okozni..
2011. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nade erdélyben pont husky? ráadásul az erdő közepén? eléggé valószínűtlen..
2011. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!