Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen gondolk...

Mit gondoltok az ilyen gondolkozásmódról? Inkább a kutyákon segít, mint a gyerekeken.

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról ha valaki inkább az állatmenhelyeknek adna pénzt, mint a beteg gyerekeknek? Arról, akinek szívszorítóbb egy állat, mint egy gyerek szenvedését látni? Ti ilyenek vagytok vagy pont ennek az ellentéte?
2011. jan. 7. 16:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt szomorúnak tartom, hiszen az olyan ember, aki inkább az állatok társaságát keresi, az valszeg elég pórul járt az emberekkel, és nemigen volt rendes emberi kapcsolata, mivel sokat veszít.

Másrészt van realitása a dolognak, hiszen az embereken sokkal könnyebben segítenek, akár az állam, akár az alapítványok.

Amit viszont személy szerint elítélek, ha valakinek az állat az csak a kutya, meg a macska, a többi meg megdögölhet ahol van, inkább szenvedjen a csirka a ketrecben, mert olcsón kell a tojás...

2011. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%

az én szüleim gyakran támogatják a gyermekétkeztetési alapítványt, a vöröskeresztet, és a helyi kórházat.

Ők azt mondják, hogy nem érdeklik, mindenkinek szíve joga, hogy miket, vagy kiket támogatnak, de hogy hogyan tudnak elszámolni a lelkiismeretükkel, azok akik csak az állatokat, azokkal szívesen leülnének egy beszélgetésre....


én majd ha külön fogok élni, és megtehetem, elsősorban a gyerekeken segítenék, DE amellett az állatokon is.


22L

2011. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
hát ha sok pénzem lenne én a kutyákon és a gyerekeken is segítenék... de amikor már dolgozni fogok kutyakozmetikus meg fotós leszek (hamarosan már csak 2 év suli utána meg csak tanfolyam) akkor a legközelebbi kutyamenhelynek biztos fogok segíteni vhogy..
2011. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
37%

Kövezzetek meg,de engem halálra idegesítenek a gyerekek,sosem volt és nem is lesz már így 40 évesen.A hajam is égnek tud állni már akkor,ha a hangjukat meghallom.

Támogassa őket az,aki szereti őket,tisztelem az ilyen embereket,de nekem nehogy ugasson már valaki arról,hogy a saját,kétkezi munkával keresett pénzemet hová,kinek adom!

Nem loptam,nem élősködtem,megdolgoztam érte.Akinek nem tetszik,tehet egy szívességet!

2011. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem elitélendő, mindkettőn segiteni kell, és némely ember az állatokat segiti, némely a gyerekeket! Az a rossz, ha senkin nem segit! :(
2011. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%

Ma 17.18-"Akinek nem tetszik,tehet egy szívességet!"


Akkor ha nem értek veled egyet én is tehetek egy szivességet?Látod ezért nem vagy emberek és főleg gyerekek közé való!Még nem szocializálódtál és az okozza!

2011. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Norczy ***** válasza:
30%
MIndenkinek saját döntése mit/kit támogat. Meg lehet érte kövezni, de én is előbb segítek az állatoknak. De nem ítélem el, nem ócsárolom azt aki embereknek, gyerekeknek segít. Sajnos fordítva sokkal többször megtörténik. Rengetegszer hallani hogy akkor ápoljon a kutyád a halálos ágyadon és egyéb szöveget. És ez elszomorít. Had döntsem el én hogy kit/mit támogatok, ezt a jogot ne vegye el tőlem senki/semmi. :(
2011. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
15%

Köszönöm,nagyon jól elvagyok az emberekkel,a felnőttekkel úgy munkahelyen,mint a magánéletben.

Az tehet egy szívességet,aki beleugat abba,mit csináljak a saját pénzemmel.

És igen,szívesen összeszedek egy sérült állatot vagy segítek menhelyen,utóbbit nem tenném meg pl.egy gyermekotthonban.

Tele lett a kiscipőm mások ordító hülyegyerekeivel.Nehezen toleráltam,hogy a társasház udvarára,ami kb.50 négyzetméteres lebetonozott kis lyuk,a lusta szülők reggel kicsapták a kölkeket nyáron,és azok este 9-ig megállás nélkül üvöltöttek,sikítottak.

Nem volt olyan nap,hogy ki tudtam volna pihenni magam.Párom 3 műszakban dolgozott,én éjszakánként 12 óráztam,baromi jó volt pihenés nélkül.

Reggel 6-kor hazaértem,lefeküdtem mondjuk 7 órakor,8 óra körül remegő gyomorral ébredtem az ordításra.

Előtte sem szerettem a gyerekeket,ott meg is utáltam őket.

Ha ez rossz szocializációra utal,hát legyen.

2011. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
80%
ma 17:57--Ha úgy látnám hogy még lehet belőled normális ember akkor nekiállnék veled vitázni,igy azonban csak azt tudom mondani hogy őszinte részvétem!
2011. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%
18:42nek IGAZA VAN!!
2011. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!