Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A VV. Című TV műsorra nem...

A VV. Című TV műsorra nem vonatkozik?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom hogy egy ideje már betiltották a gömb akváriumokat. A VV villában úgy veszem észre hogy az aranyhalak gömb akváriumban vannak. Rájuk nem vonatkozik?? :|
2011. jan. 21. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én erre még nem figyeltem fel.


Nem a gömbakváriumokat tiltották be, hanem azt, hogy gerinces állatot tarts benne. Mondjuk mivel az aranyhal gerinces, így igen, igazad van ha valóban így van.

2011. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az nem gömbakvárium. Az egy íves üvegfelületű akvárium.

A gömbakvárium az a kis kicsi "kerek befőttesüveg". Ha meg nagyon kötözködni akarsz, akkor is az max hengerakvárium.

2011. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még VV címkével is hirdetik a hasonló akváriumokat :D


[link]


Nem is olcsó mulatság.

A gömbakváriummal ugye az a gond, hogy a hal elkezdi követni az üveget oldalon és szegény körbe-körbe úszik, mert sosincs vége. Emellett kicsi és nehezebben levegőztethető.

Ennek is ugyanolyan kör alakban megy az üvegfala, mégse tiltották be. Azért mert magas jobban tudnak benne tájékozódni a halak? Meg több növény+hal fér bele és akkor elvannak?

2011. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platypus ***** válasza:

A tévéműsort nem ismerem, de a linket megnéztem. Ez sem ideális, de sokkal jobb, mint egy gömbakvárium, mert annak a tipikus problémái meg vannak oldva. Itt van rendes szűrés, világítás és a mérete is alkalmas haltartásra. A körben kerek üvegfal ebben sem a legjobb, összezavarja a halak oldalvonalszervét, de legalább középen van benne valami.


Ennyi pénzből egy pár száz literes, sokkal szebb, szögletes növényest összeraknék pöpec technikával. Itt a dizájnos forma kerül sokba, de az akvárium tartalma teljesen átlagos, a műnövény meg nem az igazi látvány.

2011. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!