Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Puha csüdre jó a patkó?

Puha csüdre jó a patkó?

Figyelt kérdés
Lovamnak hegyesszögű patája van, és puha csüdje, plusz telitalpú. Ezen segít valamennyit a patkó? Vagy más megoldás?
2011. jan. 25. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyógykovácsot kérdezz, úgyis ő csinálja majd.
2011. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az előttem szóló írta. Mindenképpen gyógykováccsal patkoltasd, ő tudni fogja, hogy milyen patkót rakjon rá, ami javít a helyzeten, valamint tanáccsal is el tud látni, hogy milyen körülmények között tartsd a lovadat.
2011. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mióta van nálad?lehet,hogy még tudnak igazítani rajta és a gyógypatkó is segít valamennyit
2011. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, az én lovamnak is rettenet puha a htsó csüdje, de arra a kovács szerint nem lenne jó a patkó, mert a meredek pataszöveg tovább emelné, és így a csüd még nagyobb "nyújtásnak" lenne kitéve.

De gondolom ezt több minden befolyásolja, úgyhogy keress egy jó gyógykovácsot.

2011. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindenképp keress egy jó gyógykovácsot!
2011. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! a ló most lesz 4 éves, egy magyar sportló kanca, és június óta van velem. eddig nem volt semmi baj a lábával, leszámítva hogy egyszer belerugott a karámrúdba és fél éves harc után végre meggyógyult, és lehet lovagolni. de beijesztgettek mennyire rosszul áll a hátulja, kép is bizonyítja hogy nagyon terheli a hátsókat. arra jobban fogok majd figyelni, és remélem, sokáig bírni fogja. kellene neki, én nem szoktam megterhelni.
2011. jan. 26. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!