Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatokat lehet lakásba...

Milyen állatokat lehet lakásban tartani úgy, hogy ők is jól érezzék magukat?

Figyelt kérdés
2007. jún. 1. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy cicám a lakásban. Relélem ő jól érzi magát. Mi megteszünk ennek érdekében mindent. Szerintem minden csak szoktatás kérdése. Mi például nem engedjük ki a kertbe, mert olvastam, hogy ha meglátja, hogy mi van kinnt, és tetszik neki, akkor csak vágyódni fog oda, és az ugye neki már nem jó. Az is jó neki, ha hagyjuk az ablakon keresztül nézelődni, hiszen neki ez érdekes, ahogy kinnt repdesnek a madarak.. stb
2007. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos - a lakótelepen és a régi bérházakban élők többsége szerint - például csótányokat úgy is, hogy nemzedékek mestekednek azon, hogy kifejezetten rosszul érezzék magukat.

A keserű viccet félretéve: szerintem akváriumi halakat, ha kellően és folyamatosan gondoskodnak a vízminőségről és valóban elég mozgsterek kapnak, gond nélkül lehet tartani a lakásban.

Nagyobb termetű állatokat, csak akkor, ha tágas a lakás, s van idő foglalkozni velük, és lehetőség szerint nemm sokat maradnak egyedül.

2007. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
kisebb kutya cica hörcsög görény stb...
2010. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

kisebb rágcsálók

esetleg madárpók

(békésebbek közül)

2011. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Zöld leguánom és szakállas agámám naponta többször ki van engedve a terráriumából de többnyire nem egyszerre! A szakállas agáma amúgy könnyebben szelídíthető! De azért a leguán is meg tud szelídülni, csak lassabban.

Amúgy javaslom a nyulat és a macskát!

2018. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!