Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért rühellik az...

Szerintetek miért rühellik az állatokat a szüleim? Nem ez a kérdés lényege nézz lejjeb ^^

Figyelt kérdés
na a szüleim nem szeretik az állatokat és még egy kis hörit semkaphatok.. (rákérdeztem a hangyára:D arra is komoran és komolyan válaszoltak :NEEM! )minden vágyam cica(mert tásas házban lakunk,de egyébként kutyát ha lenne rá keret meg idő...akk lovat)egyszer majdnem kaptam mert kimentünk a mamához a tesommal és a szomszédnak voltakk (de akkor is csak a mamámhoz kaptam volna [az is elég lett volna]) de meggondolta magát :(( én ezt nem érteeeeeeem :'(van valami amivel bebizonyíthatnám hogy igenis érett vagyok 1 cicához(mert szerintem ez kéne )
2011. febr. 3. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Van saját kereseted?Gondolom nincs.Anyudék nem akarnak költeni.A kaja még egy dolog,meg a bolhaírtó.De amikor pici egy ciló sok oltás kell,és évente kell vinni oltatni kombinálttal,bár az nem sok.És még így is beteg lehet.Én decemberben temettem az enyémet.Olyan civilizációs betegségek is kialakulhatnak mint a rá az epilepszia.Az enyémnek 50,000 lett volna csak eg eeg amivel meg lehetett volna állapítani,hogy epilepsziás e.Én kiadtam volna ezt az összeget érte de nagyon besűrüsödtek a görcsrohamai,ami miatt agyi ödémája lett a koponyájában ettől nagy volt a nyomás aminek következtében leszakadt a szaruhártyája.Sajnos nem lehetett megmenteni,5 hétig hordtam az orvoshoz.El kellett altatni.Ilyen dolgokkal is együtt jár egy cica.Hát ezért nem akarják. :( Majd ha lesz munkád,ments meg egyet menhelyről,de addig ne vállalj.
2011. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
...kialakulhatnak mint a rák...
2011. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek.Egy cica nem csak annyi,hogy de aranyos,meg de szép,hanem komoly kiadás is,amire a zsebpénzed valószínű nem elég.
2011. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Le kell ülnöd velük beszélgetni erről, miért nem szeretnék, ha állatot tartanál, nem indokoltad meg, miért mondanak nemet. Ha csak alapból nem szeretik, meg kell velük kedveltetni, ha más a probléma, akkor bizonyítani, hogy felelősséget vállalsz iránta. Nekem sem engedtek, mert lakásba nem való állat, így volt:halam, teknősöm, gőtéim, próbálj meg kompromisszumot kötni velük.
2011. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, nem olyan nehéz cilát tartani mint ahogy feljebb elmondták. Minden attól függ milyen macskád van. Nekem volt egy szomszédból való házi macska kandúr, nagyon szívós volt, sose volt beteg, csak amx ha megtépte a többi kandúr cica a szomszédban. Volt egy nőstényem is, neki csak olyan baja volt, hogy férges lett. Tehát féreghajtóra számíts, azt majd venni kell, mert ezek a szívós házimacska fajták minden más macskával szeretnek bandázni onnan meg könnyen összeszedik a férgességet. Eygébként nekem ez a nőstény félperzsa volt, úgyhogy... :) vegyél egy kasztrált kandúrt, ne legyen fajtiszta és azzal megleszel. pénzbe csak a kaját számold bele. nyugi, jó lesz az :) a szüleid is megszeretik majd egy idő után a cicát, nagyon hálás állatok tudnak lenni.
2011. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg csak nem akarnak takaritani utanna.
2011. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát én se tarthattam soha semmilyen állatot. De később bepótoltam. Barátomhoz átköltöztem és ő szereti az állatokat, meg az egész családja, anyja, tesója, mindenki.

Terottunk itt már mindent. Volt macska, csincsilla, kaméleon, egerek macska mellett terráriumban, gekkó, viziagáma, halak, hörcsög, patkányok, nyuszi is volt egy időben. Én már kiéltem az összes állatmániámat. Persz most is nagy állatkert van itt, de nem az összes amit itt felsoroltam. Barátom apjának meg van 3 görénye, mondjuk azoktól félek, mert harapnak :)


Na majd egyszer ha nagy leszel megcsinálhatod ezt te is, simán. Anyámék viszont most is utálják az állatokat az nem változott, de inkább félnek tőle, a kaméleontól biztos :)

2011. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!