Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatom legyen? Lakásba...

Milyen állatom legyen? Lakásban lenne tartva, csak esténként találkoznánk. A párom nyulat nem akar, én görényt. A macskától félek, hogy ribilliót csinál mire hazaérek. Akkor milyen állat lehet, amit ha hazamegyek ki lehet engedni és tud szeretni.

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 14:50
1 2
 1/20 anonim válasza:
Degu. Olyan édesen tartja az arcát, hogy simogasd.
2011. febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Teknős. Mindent meghálál.
2011. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
szerintem halakat tartsatok :)
2011. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

tengerikoca :D a legcukibb állatom eddig :D dumál, ha éhes, dorombol, ha szeretgeted, és bizonyos keretek közt még szobatiszta is :D

imádom a kis disznót.

2011. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekünk cicánk van, de nincs vele semmi gond:)
2011. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Macskát semmiképpen nem ajánlok. Nem azért, mert ribilliót csinál mire hazaértek (nekem is van 2, imádom őket, nem szoktak rendetlenséget csinálni). Hanem azért, mivel szerintem kevés ha csak este találkoztok, legalábbis pl. az enyéim nagyon ragaszkodók, több foglalkozást igényelnek napközben is.
2011. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A görénynek nagy a mozgásigénye, nem tarthatod egész nap bezárva. A nyulat sem, ráadásul az még bogyóz is.

Kiengedni egyiket sem lehet, ha nem vagytok otthon.

2011. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 retek2 válasza:
tartsal valamilyen hullot. leguant, vagy zold viziagamat. esetleg kigyot. kigyora eleg havonta ranezni :D leguan es az agama pedig a gazdihoz ragaszkodo hullo. felismeri az embert, ha foglalkozol vele. kezbol etetheted (akar) a leguan zoldseg es gyumolcs evo, az agama pedig rovarokat eszik. szamomra a leguan a legszimpibb gyikfele. kesobb majd en is befektetek 1be. aranyos joszag. most egy pitonom van, de a kigyok oszton allatok. nem fognak szeretni :)
2011. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Bocipók ***** válasza:

Nekem két patkánylányom van.

Imádom őket, ők is engem. Esténként tudok én is csak foglalkozni velük,ezért kell a kettő, hogy napközben ne legyenek magányosak. Amikor hazaérek és meglátnak, már kapaszkodnak a rácsba és kéredzkednek kifele, nagyon aranyosak, meg bújósak. Kizárólag tenyésztőtől vegyél, ne állatkereskedésben, mert azok nem biztos, hogy kézhez-szokottak.

Nem fogyasztanak sokat, mindent megesznek, nagyon hálásak a jutalomfalatokért. És egyszerűen ÉDESEK.

Aki még nem tartott, az nem tudja milyenek.

Csak jókat tudok mondani.

2011. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Bocipók ***** válasza:

Ja, és a patkányok szobatiszták!!!!

Kiengedve, ha nyitva tartod a ketrec ajtaját, visszajárnak wc-zni.

2011. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!