Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan pusztítsam el a háziáll...

Hogyan pusztítsam el a háziállatomat?

Figyelt kérdés

Utálom, gyűlölöm, szívinfarktust kapok tőle, nehezen veszem a levegőt, teljesen ki vagyok tőle készülve! Ez a büdösbogár!

És igen, már a háziállatomnak nevezem őket, mert rohadtul bejönnek a házba! Kb. 2órája suhant el mellettem 1, azzal az undorító zúgásával! Visítva és leizzadva kirohantam a szobámból, visszajöttem és megpróbáltam megkeresni, nem találom! Azóta ülök a székemen, mint egy hülye, alig merek megmozdulni, mert bárhol lehet!

Hogy lehet őket előcsalogatni? Vagy megölni? Megfogni nem merem, mindig poharat teszek rájuk, és úgy hagyom kb. 1 hétig, addigra megdöglenek a kis nyomoroncok, de pl. ha egy kábelen vagy a lámpán vannak, akkor ez a megoldás nem jó. A gyufásdobozos sem, mert olyan közel nem merek menni hozzájuk!

Valami tuti módszer?


2011. febr. 17. 01:00
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Először menj el orvoshoz.
2011. febr. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
vegyél raid sprayt.
2011. febr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Van egy tuti jó módszerem neked!


Nyisd meg a gázcsapot,

várj fél órát,

gyújts meg egy szál gyufát.


Azzal meg ne foglalkozz ha nagy fényességet látsz, nyugodtan menj át rajta!

2011. febr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁÁ

poloska?

Brr, ne is mondd. Én is ugyan így vagyok vele...

Hacsak hallom az a jellegzetes hangját, menekülök.

chemotox ?

(bár az olyan kegyetlen megoldás)

Valami férfi-ember aki segít?

2011. febr. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Most miért kell h*lyének nézni?

Aki nem fél ettől a rovartól, az nem érzi át a helyzetemet!

Amugy igen, poloskának is hívják, és köszi, hogy legalább te teljesen megérted! :)

nemhiszem, hogy van ember a földön, aki jobban fél és gyűlöli őket mint én!

Nincs itthon rovarölőm, de az a baj, hogy nem is tudom, hogy hol van az a dög, csak azt tudom, hogy a szobámban!

2011. febr. 17. 01:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Lakásban ellene csak a Pyretrin port ajánlom, járataira leszórva."- [link]

A büdösbogárra rákeresve találtam ezt, szóval a név eltérésétől függetlenül az kellene legyen.

2011. febr. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hétig alszol egy vergődő bogár mellett?

Miért nem ők kérdezik, hogy mit csináljanak veled?


Próbálj nem irtózni tőlük. Akkorák, mint egyetlen körmöd, nem tud, és nem is akar bántani.

Ha sikerült elkapni üveggel, kemény lapot csúsztass alá, és ki velük a természetbe!!

Erősebb és okosabb vagy, öld meg azonnal öket vagy engedd el. És ne félj!!!! :)

Szúnyogháló?

2011. febr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Huu, ne tudjátok meg milyen éjszakám volt!

Szúnyogháló? Van, de ezeknek a dögöknek az se számít!

Jó, ez a poháros dolog csak akkor van, ha nincs más itthon napokig csak én. Egyéb esetekben szólok valakinek, hogy fogja meg!

Amugy valaki nemtudja, hogy mit esznek ezek?

2011. febr. 17. 08:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A poloskák a növények nedveit szívogatják, teljesen ártalmatlanok. Vagy egy hosszúszívókájuk, mint a szúnyognak, de védekezésre nem használják, szóval nem fog megcsípni. És mivel ez a szájszerve, ezért harapni sem fog, mert nincs mivel. Szóval ne félj tőlük, nem bántanak! :)

Én is utálom őket, és undorodom tőlük. Szerencsére csak ritkán jönnek be hozzám, akkor előveszem az állólámpámat és csak azt hagyom felkapcsolva. Mennek a fényre, és egyszer csak odaégnek. A hullát meg csak ki kell rázni a búrából... Tudom, hogy ez sem humánus megoldás, de este nem tudok sokkal jobbat. Ha szétnyomnám őket, büdösek.

Másik megoldásom: elkapni valamivel (én befőttesüveggel szoktam), aztán kidobom őket az ablakon.

2011. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Rovarirtó spray
2011. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!