Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Macskát, vadászgörényt,...

Macskát, vadászgörényt, törpenyulat vagy esetleg csíkos mókust tartsak inkább? Utána olvastam mindegyiknek a tartásának. Már macska volt/van a családban és hörcsögöt, nyulat is tartottam már.

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehogy már mi döntsük el! Valamelyik nap volt egy hasonló kérdés, remélem azt nem te tetted fel...

Mivel senki sem tud itt rólad semmit, sem az életkörülményeidről, így értelmes választ úgy sem fogsz kapni. Felőlem aztán tarthatsz akármit, ha van elég időd foglalkozni vele, és pénzed eltartani.

2011. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Igen,Neked kell dönteni,mennyi időd van,melyik állatkát szeretnéd jobban mert az senkinek nem jó,ha csak van az állat..Bár a macska önállóbb..De ezt Neked kell felmérni:)
2011. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben patkányt tartanék. Szobatiszták, okosak, taníthatóak, nagyon ragaszkodóak. A vadászgörény szerintem büdös (gimiben volt állatház, és naponta takarították a gondozói a göriket, mégis elég erős szaguk volt), a macskák elég ritkán ragaszkodóak, a csíkos mókus szerintem nem szelidíthető eléggé, és nagyon nagy a hely- és mozgásigénye. A törpenyuszi aranyos, azt még meggondolnám. De ez az én saját véleményem, ezért tartok én patkányt ezek helyett az állatok helyett.

Az, hogy neked milyen állatod lesz, csak rajtad múlik. Azt vedd meg, amelyiket a legjobban szeretnéd.

Vagy fogadj örökbe Noé-tól, ott inkább nyuszik vannak.

2011. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a csíkosmókust meg lehet szelidíteni, én mindenkppen azt tartanék.
2011. febr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!