Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit kell a tyúknak ennie,...

Mit kell a tyúknak ennie, hogy tojjon?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ún. tojótápot, az be fog válni, feltéve, hogy elég idős a pipi.
2011. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is tojó táppal etettük őket.

Exanyósom nem örült neki eleinte, mert Ő nem akar tápos csírkének a tojását enni, de belátta, hogy ha nem csak tojó tápot kapnak, hanem keverünk a kajájukba, akkor szép sárgájú tojásokat tojnak.

2011. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elítélem a tojótápot. Nem igaz, hogy sárgább tőle a tojás. Mi kizárólag csak górés kukoricán, és zöld takarmányon éltetjük a tyúkokat. Mellette megkapják a konyhai hulladékot is, és amikor van rá lehetőség kiengedjük őket a hátsó kertbe. Olyankor kapirgálnak, szedik a férgeket, bogarakat!
2011. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

11:05 vagyok.

Figyu! Én nem azt írtam hogy sárgább lesz a sárgája.

MI is kiengedtük és a zöldete legelték egész nap. De ettől még nem tojtak. És igen, kaptak kukoricát is meg konyha kosztot. De muszáj volt tojó tápot is bele keverni a kajájukba, és ettől még nem lett fokó a tojás sárgája.


Amúgy meg az előző írásomból kimaradt az ,, is " és így totál félre érthető a mondatom! :-(


Javítva:

,,akkor IS szép sárgájú tojásokat tojnak. "

2011. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!