Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen allat illik hozzam?

Milyen allat illik hozzam?

Figyelt kérdés
Bocsi a helyesirasert, de ez amerikai gep. Nagyon beszedes, energikus lany vagyok.A belvarosban egz emeletes hayban lakom, es napi 5-6 orat vagyok egy nap hazon kivul. Eredetileg kutyat szerettem volna, de nem tudnank mit csinalni vele napkozben. Valami ragcsalora gondoltam, pl vadaszgoreny de az tul aktiv, felek nem tudnam biztositani a napi jatekot. Milyen allatot tarthatnek? 12/L
2011. márc. 3. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tenyésztőtől vásárolt patkány, vagy macska?

Amúgy ha csak 5-6 órát van egyedül a kutya az még nem gond.

2011. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
macska,azok el vannak egyedül,de azért foglalkozni,játszani velük is kell...
2011. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod biztosítani a napi játékidőt, tényleg ne göcit. Viszont ott mókus, a hal, a papagáj, degu, cukormókus stb.
2011. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a kutyát is beszerezhetnél ha nagyon szeretnél kutyust tartani:).

De szobakutyus legyen!


Mi földszinten lakunk, francia buldog kiskutyust szeretnénk majd májusban, ő olyan hat hét órát lenne max egyedül, de átlagban ő is csak hatot, és míg kiskutya lenne addig nagyon sokat próbálnék vele lenni, na meg a nyári szünet.(L):)

2011. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Az lényeg hányadik emeleten laksz?

2011. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akár kutyád is lehet, de ugye az jóval nagyobb költségekkel jár, mint egy rágcsáló, és a korod alapján gondolom, még a szüleid tartanak el, szóval igazából rajtuk múlik.

Mondták még a patkányt, az is nagyon jó választás lehet, okosak, ragaszkodók, viszont sajnos elég rövid ideig élnek. :(

Esetleg törpenyuszi? Vagy tengerimalac, bár ők elég kis butácskák, viszont aranyosak ők is. :)

2011. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tarts macskát. Én nem tartanék lakásban kutyát, valahogy nem oda való... Persze, leszámítva a zsebkutyákat, de az meg nem olyan. :)


Egy macskát azonban nem kell sétáltatni, könnyebb takarítani, mint egy rágcsálót, etetése is megoldható kevesebb pénzből, ha mondjuk te főzöl rá macskakaját.

El van, egész nap alszik, egyáltalán nem sajnálja, ha nem nyaggatod egész nap. :)

2011. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Macska biztos nem lesz... Anya utálja ahogy mindenhova másznak és szórják a szőrüket, viszont a törpenyuszin elgondolkoztam, és utánanéztem. Pont az amire gondoltam. Nagyon aranyos pl a holland törpe, lógó fülű törpe és a kosorrú oroszlánfejű is. Annyira édesek! Viszont kutyus biztos nem lesz. Anya sajnos nagyon ellene van, és hát még ez a mérvadó:) Szétnézek majd az állatkereskedésekben, köszönök minden választ!
2011. márc. 3. 23:31
 9/12 anonim ***** válasza:
vegyél rozsomákot
2011. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
...szerintem papagájt is tarthatsz ..nekunk is van és mi is napi 6-7 orát nem vagyunk otthon ...és a papagáj nevelése szerintem egyszeru :)
2011. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!