Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehetnék delfinek közelébe...

Hol lehetnék delfinek közelébe, hol simogathatnám, szeretgethetném őket?

Figyelt kérdés

Budapesten belül lehetőleg...a pénz mind1.

Előre is köszönöm a normális,lényegre törő válaszokat!


2011. márc. 9. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez aranyos :D Állatkertben esetleg, de nem hinném, hogy közvetlen közel engednének hozzájuk. De megértelek, szerintem is irtó édesek. :)
2011. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én úgy tudom hogy magyarországon nincs delfin..sajnos én is nagyon szeretem őket,de nincs rá lehetőség:)

nekik nagyon-nagyon nagy hely kéne és ezt magyarország nem engedheti meg magának.. :(

2011. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jaaahj :(hát ez nem jó hír..:( azért köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 9. 21:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Elméletileg majd Ausztriában fognak delfináriumot építeni, legalábbis én ezt olvastam valahol, de ezekkel az a baj, hogy azok a delfinek nem élnek olyan sokáig, mint a vadon élő társaik, nem bírják olyan jól a bezártságot. Európában azt hiszem nincs is még delfinárium, az ausztriai is még terv..ha jól emlékszem.
2011. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bezzeg 30 milliárdjuk van egy új névre. :S
2011. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

kaliforniában tudsz.

én már simogattam és hihetetlen érdekes volt. élőben is nagyon édesek és fantasztikus élmény:)

2011. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ha szeretni akarod őket, azt úgy tudod megtenni, ha nem támogatod azt, hogy egy medencében sínylődjenek életük végéig. a delfinek nem önszántukból vannak a simogathatókban, és nem arra vágynak, hogy még te is megtapizd őket, hanem szabadságra.
2011. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én nagyon nem értek egyet a delfinek fogva tartásával. Igaza van az előttem szólónak, így sokkal rövidebb az életük, mert beleőrülnek a bezártságba. Ráadásul az esetek többségében nem lehet visszaengedni őket a szabadba, mert ők hanghullám kibocsátásával vadásznak, így mérik be, hogy hol a hal, ám ezt a képességüket hamar kikapcsolják, ha fogságba kerülnek. Gondold el milyen őrjítő lehet, hogy mindenhonnan verődnek vissza a hangok. Mintha egy tükörszobában állnál.

A delfineket sokan azért tartják olyan édesnek, mert a pofa szerkezetük, úgy van kialakulva, mintha mosolyognának. De nem szabad őket összetéveszteni az emberi arcmimikával. Sokszor egyáltalán nem boldogok és a szabadban érzik magukat a legjobban.

2012. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Errefelé nem nagyon.
2012. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Olaszországban van delfinárium,de nem emlékszem hogy közvetlen közel lehet-e menni hozzájuk,azt nem próbáltuk,Kankunban viszont úszni is lehet velük,nagyon édesek az ember nem bírja őket csak otthagyni....ha viszont szeretnél a tengerben is delfineket látni,akkor ajánlanék Zadarból induló nyílt tengeri hajótúrát én ott 2 alkalommal is láttam delfincsaládot szemet gyönyörködtető látvány ahogy a gyönyörű kék tengerben kedvükre játszadoznak,bevallom jobb őket ott látni mint egy medencében,hiába nagy élmény úszni velük.
2013. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!