Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Megőrülök a lakásomat ellepő...

Megőrülök a lakásomat ellepő hangyáktól! Mit kellene ellenük tenni? Milyen módszer van rá? Hangyariasztó? Az beválik? Mennyibe kerül? Vagy van valami gazdaságosabb módja is, hogy eltüntessem őket?

Figyelt kérdés
Hiába takarítok, porszívózok, semmi sem használ! Van egy 7,5 hónapos kisfiam aki most kezd csúszni mászni! Eddig megoldható volt, hogy felszórtam a hangyákat, ahol feljöttek a házba, de most már ezt nem tehetem. Vályogházban lakunk, padlófűtésünk van, csak a konyhában étkezünk, de mégis, mindenhol vannak ezekből a dögökből! Még a fürdőszobánkban is!
2009. febr. 20. 18:16
 1/6 anonim válasza:

Én itt olvastam ezen az oldalon hogy a só jó rá!:)

Beszórom a lyukat ahonnan kijönnek és akkor hetekig elö se jönnek!:)

2009. febr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2009. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2009. febr. 20. 19:11
 4/6 anonim válasza:
100%
Én kipróbálom a sót nállunk is vannak és a fiam 11hós.
2009. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szórj a sarkokba, és a vonulási útvonalukra sütőport. Behordják a fészekbe, és elpusztulank tőle.
2009. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek
2009. febr. 20. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!