Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Jelentkezett valaki önkéntes...

Jelentkezett valaki önkéntes állatvédőrnek?

Figyelt kérdés
Én igen, kb 1 hónapja, de még azt a választ se kaptam hogy köszi nem kellesz... :(
2011. márc. 22. 14:26
 1/6 anonim válasza:

apukám természetvédő és voltam már állatmenhelyen is megnézni hogy hogyan működik,de én nem voltam önkéntes

de rengeteg dolguk van :(

és hol jelentkeztél?(e-mail,telefon stb.)

2011. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
emailen jelentkeztem. Sajnálom h nem válaszoltak, de ez van.
2011. márc. 22. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem nemrég keresett meg a helyi főállatvédő, hogy nem akarok-e menni. Mert én csak magánvédek.

Jó ötletnek tartom, ha működne, és lenne valami hatása jogköre. A tréning maga is érdekes lehet, már ami a kutyákat illeti.

Viszont nem akarok jogi bonyodalmakba kerülni, és azon túl, hogy időm sincs, szerintem állatvédeni lehet nélküle is.

De támogatom maximálisan ennek ellenére.

2011. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

csak hivatalos személynek van hatásköre / joga intézkedni. egy pár hetes tanfolyamtól senki se lesz hivatalos személy, ezt ti se gondolhatjátok komolyan.


ettől függetlenül jó ötlet, de akkor lenne reális elképzelés, ha ezek az állatvédők szoros együttműködésben tudnának dolgozni a rendőrséggel.

2011. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindjárt megyek az első oktatásra. Olyan nincs, hogy nem válaszoltak, jó helyen jelentkeztél egyáltalán?


Nem leszünk hivatalos személyek, de a rendőrség, a Fehérkereszt és a Cerberos "segítői" leszünk és azért jóval többet tehetünk, mint egy magánember.


Mivel nekünk elegünk van a környező "állatvédők" semmittevéséből (örökbeadáson kívül semmivel nem foglalkoznak, pedig van éppen elég állatkínzás a környéken), hamarosan létrehozunk egy egyesületet, ami direkt az állatkínzásokkal foglalkozik. Csak, hogy végre történjen már valami, mert ez kiakasztó. :S

2011. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem válaszoltak pedig a plakáton lévő email cimre irtam nekik.Még önéletrajzot is küldtem.Elég csalódott voltam gondolhatjátok.
2011. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!