Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kap-e jövőre bérpótló juttatás...

Kap-e jövőre bérpótló juttatást az, aki önkéntes munkát vállal állatmenhelyen?

Figyelt kérdés
Gondoltam a nyár folyamán összekötöm a (számomra) kellemest a hasznossal...
2011. jún. 26. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a világban nem kapsz semmit sem. Nem ellened vagyok, de Viktorka ugyse ad senkinek semmit. az önkéntes az hogy önként szeretetből segitesz. Viktorka nemhiszem hogy változtat rajta addig.
2011. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ez elég szomorú:((( Mindegy, ha máshová nem rendelnek be (mint ahogy tavaly se tették), akkor is elmegyek. Csak az a kibacott bosszantó, hogy teszek valamit, önkéntes munkát végzek, erre még azt a keveset is elveszik... ÁÁÁ.... nemhogy azoktól vennék el a pénzt, akiknek amúgy is túl sok van. Na mindegy, ez már nem ide tartozik.

Köszi a választ.

2011. jún. 26. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenért nem jár. Amúgy biztosan ki fognak közvetíteni legalább 3 hónapra,mert ugye ha nincs meg a 90 nap munkaviszonyod akkor jövőre nem jár a bérpótló.
2011. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, én 30 nap munkaviszonyról tudok....
2011. jún. 26. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,igazad van,bocsi.
2011. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én meg 20 vagy 22 napról tudok. Én is szívesen mennék menhelyre állatkerbe önkéntesként, de ezek szerint nem megfelelő arra h kapjam továbbra is a BP-t. 22 napra vagy egy hónapra melyik cég fog felvenni bárkit is? :S Inkább hívnának be közmunkára, a minimálbért akkor meg kell adniuk. és a napjaim is meglennének. 20L
2011. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!