Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatneveket tudtok?

Milyen állatneveket tudtok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 16:46
 1/9 anonim válasza:
buksi
2011. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kutyám (a világ legtündéribb kutyusa volt, míg át nem költözött az örök vadászmezőkre), a tenyésztője az összes, nála született kutyusnak a görög mitológiából választott nevet :). Istenek, csillagképek stb. Nagyon ötletes és szép neveik voltak, amiket máshol nem lehetett hallani.
2011. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dáfni név tetszik nektek? :)
2011. márc. 28. 17:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán :) a Dáfni így leírva elég fura, bár kimondva jobb. Nekem sokkal inkább tetszenek a normális magyar nevek, vagy a beszélőnevek, tehát mondjuk a kisállat egyik jellemző tulajdonságáról nevezed el őt. Pl. Füles, Gombóc, stb.
2011. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hat..jonak nem jo ,de vaknnak nala rosszabbak is... biztos nem adnek ilyen nevet a haziallatomnak.ha mar nagyon ezt akarod akkor szerintem legyen Dufny
2011. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon édes név:) nekem tetszik. Az én kutyusomat Zsöminek hívják és imádom őt:D:D
2011. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én meg pont nem ilyen neveket szeretek adni ami soknak is van nem tudom miért szeretm ha különleges . A dáfni szerintem nagyon jó névaranyos :D. PL van egy hörcsögöm is a neve : sanel (azért mert ez egy márka amit nagyon szeretek :D) a cicám meg :Joesy (igy kell kimondani: Dzsojszi )
2011. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én is inkább az egyedieket szeretem :) pl Speede Gonsales
2011. márc. 29. 16:59
 9/9 anonim ***** válasza:

a dáfni egy ingyombinngyom szobakutyára, egy uszkárra hasonlit.

Magyar nevek, meg amik normálisak.

Pl. hallottam olyat hogy f*aszi, egy tacsinak volt a neve, na az nem tetszik

2011. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!