Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a fogságban élő...

Mit tegyek a fogságban élő cserebogárral?

Figyelt kérdés
Elfogtam az év első cserebogarát (legalább is nálunk az első) és beletettem egy befőttesüvegbe. a tetejére hálót tettem hogy menjen be neki levegő. Nemtudom hogy milyen kaját tegyek be neki. Mit eszik egy cserebogár? Köszi a válaszokat előre is! :D
2011. márc. 30. 20:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
engedd el.
2011. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit eszik egy cserebogár, de azt igen, hogy csak néhány hétig élnek. Szerintem a legjobban teszed, ha elengeded.
2011. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Edd meg!
2011. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Elengedni rossz ötlet, mivel kártevő. Tehát a legjobb, ha megtartod. Friss növényi hajtásokat, leveleket eszik, azt adj neki.
2011. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

egy befőttes üvegben hamarosan elpusztul, szerintem inkább engedd szabadon ha mégsem akkor:

Növényekkel táplálkozó bogarak. A kifejlett bogarak növényen élnek. növények leveleit szabálytalan szélű, karéjozó rágással rágják.

2011. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Engedd el. Képzeld el, hogy érezheti magát... Abban a rövid időben, amíg él, egy üvegben akarod tartani?! Szabadon érzi jól magát. Különben is, már alig van belőlük, sztem már az unokáink már nem fognak látni belőlük.
2011. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Engedd el, mert nem háziállat, a természetben a helye. Az pedig nem igaz, hogy káros, mert hülyeség ez a besorolás, hogy na most ez káros, ez meg hasznos. Nem az határoz meg egy állatot, hogy az ember számára adott esetben hasznos vagy káros. Az ember az egyetlen káros élőlény a Földön.
2011. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak igaza van! Köszi a válaszokat :DD
2011. márc. 31. 16:23
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, mi sokkal károsabbak vagyunk.
2011. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
Öld meg. Undorító, ronda állat. Vagy fesd be pirosra, és mutogasd, hogy fogtál egy óriás katicát.
2011. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!