Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Létezik-e a Loch Ness-i szörny?

Létezik-e a Loch Ness-i szörny?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, mert teljesen kétségbe vok esve, hogy él-e Nessi. Mert ez a neve. De nem azért mondjátok, mert megakartok nyugtatni. :D
2011. ápr. 7. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó neked, hogy ez a legnagyobb gondod...ilyeneken aggódsz.
2011. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy meg merem kérdezni, de érdekel, mert ha létezik, akkor el akarok menni, mert nagyon szeretem az élőlényeket. :D
2011. ápr. 7. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Jelentve! A Moderátorok hamarosan ellenőrzik, és átpakolják a humor kategóriába.
2011. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
elképzelhető,most nemrég mutattak a tv ben olyan "élőlényeket"(asszem vmi egy vagy kétsejtűek voltak)a földön amiket eddig nem ismertek,elképzelhető hogy létezik Nessi,minden ilyen legendának van valós alapja
2011. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogy van...egy részeg halász látott egy vizisiklót, aztán legenda lett belőle...xD
2011. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Ajánlott olvasmányok:

[link]

[link]

Mint a második listából látszik, eddig az ilyen mitikus teremtményeknek nem nagyon akaródzott bizonyítani a létezésüket.

Nessinek a létezésre két lehetősége van: vagy életben maradt a Kréta óta, ami lehetetlenség, vagy "nemrégiben" született, ekkor viszont egy tartósan fennmaradni képes populáció tagja. Ennek a minimális nagysága legalább jópár tíz egyed. Amik egy Loch Nesshez hasonló, a szárazföld közepén lévő tóban kell éljenek mindannyian.

Csekély eséllyel bújhatnának el ilyen hatékonyan.

Főleg, hogy a kriptozoológusok szerint Nessienek megtippelt faj nem biztos, hogy kifejlesztette a vízben szülés technikáját, a parton tojást rakó dinoszaurusz pedig elég feltűnő látvány. Dióhéjban most ennyi.

2011. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :D
2011. ápr. 7. 22:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, az apja egy laposfejű 107 éves szűz pasi aki a napon csillog mint a dizskógömb.
2011. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jelentem, hogy létezik! Nekem vannak is fotóim róla 1 könyvben :D :D De tiszta komoly!Én hiszek benne ^^
2011. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
am valahol én is, csaki bizonytalan vok benne :D
2011. ápr. 23. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!