Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatot ajánlanál...

Milyen háziállatot ajánlanál nekem az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés

Kistermetű állatot szeretnék, mert városi vagyok. A mozgásigény nem probléma, akár tudom vinni sétálni is.

Valami olyat amit kézbe lehet venni, de nem rágcsáló mert azok egész éjszaka kaparnak meg rágnak. A kígyókkal nem vagyok jó viszonyban de bármi más ötlet jöhet.


2011. ápr. 8. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sintértelepről mentett, ivartalanított kistermetü kutty
2011. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tengerimalac éjjel nem rág és nem hangos olyankor, mert nappali állatka. Hörcsögféléket nem ajánlom, azok éjjeli állatok. Nekünk van ez is, az is. 2 malackánk van, néha kirakjuk őket a szobába, kuccogva végigmászkálnak, őrült ugrándozásba kezdenek, annyira boldogok, játszanak együtt. Ezzel az a gond, hogy

1. elég nagy ketrec kell amit pucolni kell időnként

2. télen is enne friss salátát, uborkát és olyankor elég szép ára van

3. egyedül rosszul érzi magát, szóval vagy egyet tart valaki és nagyon sokat foglalkozik vele, vagy kettőt tart és azok elvannak (mieink tesók 2 fiú)


De egy kisméretű kutyus tényleg nem rossz ötlet.

Vagy cica... bár azt sétálni? :)

2011. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Vadászgörényre gondoltam mert az pórázon is elvan, ragadozó, bár éjjeli állat.

A tengerimalac túl passzív szerintem de azért köszi.

2011. ápr. 8. 18:32
 4/11 anonim ***** válasza:

kis termetű kutya, macska, görény, patkány.

a cicát is lehet sétáltatni, főleg azt, amelyik egész nap lakásban van. kellenek az ingerek, meg a fű neki, az emésztéséhez. (ez elég zavaros mondat lett. mármint a fű kell az emésztéséhez természetesen, és nem az ingerek...)

a göriről nem tudok nyilatkozni, de szerintem jópofa állatok.

én most patkányt tervezek, csak a macskák miatt egyelőre nem vállaltam be, meg az éjszakai életmódja miatt.

2011. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 mentalist ***** válasza:
Madárpók
2011. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 mentalist ***** válasza:
Ja hogy passzív nem jó ak bocs a madárpók eléggé az. Meg ha a kígyókkal nem vagy jó viszonyban akkor gondolom a pókokkal sem.
2011. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
macska.
2011. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Patkány szoktatható nappali életmódra és a mongol futóegér is nappal aktív inkább.
2011. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Patkány szoktatható nappali életmódra és a mongol futóegér is nappal aktív inkább. Ha mégis meggondolnád magad.
2011. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A madárpókot lehet simogatni? (csak a kígyóktól tartok, összes többi hüllő, bogár vagy pók jöhet :D )
2011. ápr. 10. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!