Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gondolatról?

Figyelt kérdés
Aki nem szereti az állatokat, jó ember nem lehet...
2011. ápr. 12. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sztem ez teljesen igaz.
2011. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül rossz ember aki nem szereti az állatokat, de az tény, hogy szegényes lehetaz érzelmi világa.


Asszem Popper Péter írja a részemről mondjunk mancsotban, hogy sok esetben aki nem szereti az állatokat, az magától az ösztöntől fél, és a saját ösztönvilágát is képtelen szabadon engedni, tehát sok esetben képtelen az orgazmusra, vagy egy kiadós tüsszentésre.

2011. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Az is fontos,hogy miért nem szereti őket és,hogy mit tesz azért mert nem szereti őket. pl.: hogyha valaki azért nem bírja őket,mert fél tőlük egy trauma miatt,akkor az érthető és ezért még nem rossz. De hogyha ugyan ez van (alias trauma miatt fél tőlük) és gyilkolja őket,akkor bizony nem ő a legjobb ember. Szóval ezt így nem lehet megállapítani.

L/15

2011. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a bélférgeket és a pestisbaktériumot, ezért most beláttam, hogy gonosz ember vagyok.
2011. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Milyen ember az, aki nem szereti az állatokat? Biztosan van valami defekt olyasvalakinél, aki meglát egy kis bolyhos kutyakölyköt és hidegen hagyja, vagy egyenesen utálja. Az nem normális!
2011. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
ez nem annyira igaz de attól még........ hát hogy is mondjam..........
2011. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz,hiszen tőlük származunk, az őseink, ezzel valószínű feljebb valónak érzi magát mindennél.

Aki fél az egy bizonyos állatcsoportot nem szeret, nem az összeset.

2011. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen állításokkal egy baj van. Hogy a leggyakrabban ezt irodalommal szokták elsütni. Meg a következő lépés a szegényes érzelmi világ, nincsenek érzései, nincs lelke.


Nekünk meg nincs jogunk ilyeneket mondani.


(amúgy van két kutyánk, két birkánk, meg egyéb kisebb állatkák, én a szépirodalom miatt szoktam megkapni. iszonyatosan idegesítő..)

2011. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hááát, ez nehéz téma. Én azt mondanám, hogy ha valaki szereti az állatokat (őszintén, és nem ajjj de aranyos cukkermukker cicamica szinten), az már egy nagyon jó pont.
2011. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Platypus ***** válasza:

Én például nem szeretem a neveletlen kutyákat és az olyan macskákat, akik le se sz@rnak engem. Nem teszek semmi rosszat ellenük, de kerülöm a kontaktust. Néhány gazda ezen megsértődik, de azért talán még nem vagyok rossz ember.

(Régen volt kutyánk és macskánk is, őket nagyon szerettem.)

2011. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!