Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Scolopendra gigantea (óriás...

Scolopendra gigantea (óriás százlábú) tartásáról mit kell tudni?

Figyelt kérdés
Nem egy elterjedt állat tudtommal, állatkereskedésekben sem találni. Az ára és a tartása érdekelne főképp. Köszi!
2011. ápr. 19. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem Google-ban h néz ki ez az állat, hát... a google most nem volt a barátom. Azóta viszketek :D
2011. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:

[link]


Itt azt írják, irdatlanul drága. Szerintem amúgy sem érdemes szkolopendrát tartani, egy ismerősömnek van egy, és sose látni, az egész életét elbújva tölti. Nem tudom melyik faj, valamelyik terraplaza börzén vette. Az óriás ezerlábú egy fokkal értelmesebb háziállat, az se túl gyakran van szem előtt, de legalább kézbe lehet venni.

2011. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez esetben lehet leteszek a scolopendra tartásáról, de valamilyen faja ennek az állatnak mindenképp érdekel. Mindenesetre köszönöm a választ!
2011. ápr. 19. 21:22
 4/5 anonim válasza:
Scolopendra gigantea kereskedelmi forgalomban nem is kapható. De ha találsz, értesíts mert engem érdekell: m_fekete@yahoo.com
2011. máj. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem hülyeség mert halálosan mérgező!!!!
2012. júl. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!