Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Méh farmot szeretnénk csinálni...

Méh farmot szeretnénk csinálni, hogyan kezdjük?

Figyelt kérdés

Üdv.

Először is van egy jó nagy földünk kint a határba, jó távol mindentől már elég sok ideje üresen van, és gondolkodtunk hogy lehetne rá valami kisebb fajta "méhfarmot" csinálni apukám ért a méhekhez régebben volt is neki. Szóval akkor a földet körbe kell keríteni, kellenek kaptárok és méhek, meg cukor amiből tudnak enni, én még olyan sokat nemtudok róluk csak mondták, hogy nézzek utána hogy mi szükséges ehhez.(ja és ehhez van valami támogatás is, mert szomszéd faluba egy öregember méhészkedik és támogatásból kapott egy jó terepjárót és utánfutót is... támogatás is van hozzá nem?

Lényegébe a kérdés:

Milyen,mi kell egy méhfarm létrehozásához?

Mennyibe kerülnek ezek a dolgok?

Az egész méhfarm mennyibe kerülne?


2011. ápr. 24. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
ugy hogy améhkaptárt kell venni és a méheket
2011. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz a segitséget....-.-
2011. ápr. 25. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jó nagy földetek van ,akkor érdemes lenne elgondolkodni egy erdő létrehozásán (kb 20 ezer forint/fa). Hisz ha nincsenek fák, mit gyűjtenek a méhek? Erdő telepítésre van támogatás úgy tudom, meg ugye az SAPS (a terület alapú) támogatást is igényelhetitek. A terület nagysága a lényeg, ha csak néhány hektár földetek van, akkor hagyjad a csudába a támogatásokat.
2011. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd elfelejtettem, 1 hektár felett üzemeltetési tervvel kell rendelkeznetek és csemete vásárlás előtt szerezzél be telepítési engedélyt is.
2011. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!