Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan kapjam el az egeret?...

Hogyan kapjam el az egeret? Már aludni sem tudok a neszezésétől.

Figyelt kérdés
Pár napja önkényesen beköltözött a szobámba egy egér. Minden szemetet, és ehető dolgot eltávolítottam, tettem ki egérragasztót, amibe süteményt, pontosabban egy nagyon szagos bonbont tettem. Most is éppen elaludtam volna, amikor elkezdett neszezni a könyvespolcon. Mit tegyek? Sehogy sem tudom elkapni a kis roh@dékot.
2011. ápr. 25. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szemét voltam,de akármennyire sajnáltam őket, a szigetelést is rágták, így muszáj volt... gyömbéres sütit leteszteltem először, elvitték az egészet, akkora volt, mint egy mézes puszedli. Innentől meg volt a terv: ugyanolyan gyömbéres sütit kombináltam patkányméreggel. Azóta nincsenek. De nyomatékosítom: úgy sajnáltam őket!!
2011. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát hallod minden tiszteletem, én nem tudnék azzal a tudattal aludni, hogy ott egy egér a szobámban. pedig konkrétan nem félek tőlük, de akkor sem tudnék.:S:S


próbálj meg inkább sajtot, vagy valami magvakat beletenni a ragasztóba

2011. ápr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az elmúlt napokban már nem alszom éjszaka, csak nappal, nappal meg ugyebár inaktív a kis barátom. Tettem a ragasztóba egy fél csokis zabfalat kekszet, remélem arra rákap a kis szemét. Én annyira amúgy nem sajnálom őket, úgyis rengeteg van belőlük.
2011. ápr. 25. 22:46
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

egy humánus és olcsó megoldás:

-fogj egy diót, szedd ketté; fontos, hogy ne törjön el, mert akkor felakadhat a csapda

-vedd le egy befőttesüveg fedelét

a fél diót állítsd az élére és támaszd ki vele a befőttesüveget (fejjel lefelé), úgy hogy a dió belseje legyen befelé


ha megvan az egér belerakod az üvegbe, lyukakat fúrsz a fedelére és bezárod, aztán kiviszed valahova /csúnyábbik megoldás kitöröd az üveggel a nyakát/


eddig ez a csapda a legjobb, még nem volt egér amit ne fogtunk volna meg vele

2011. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a legjobb megoldás a macska! Nálunk amióta macska van egér egy szem se. De a ház közelébe se jönnek :)

A méreg azért nem jó ötlet, mert kitudja, hol döglik meg tőle, aztán ha olyan helyen ahol nem találod meg .... :S

2011. ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sütis válaszoló vagyok. Nálunk nem vált be a cica, mert az egerek a falban voltak. Hiába volt rajta rés a padlónál, csak a mancsa fért be szegénynek és ott ül nagyon csalódottan, hogy nem tudja elkapni őket. Kénytelenek voltunk beetetni őket, mielőtt kibontják az egész szigetelést a falban.
2011. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!