Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kérdés azoknak szól, akik...

A kérdés azoknak szól, akik nem szeretik a macskákat. Ti miért nem szeretitek?

Figyelt kérdés
Nem is arról van szó igazából, hogy nem szeretem őket, mert cukik, meg jó őket simogatni (amúgy inkább kutyás vagyok, de jelenleg nyuszim meg papagájaim vannak). De van valami a természetükben, amitől kiráz a hideg.
2011. máj. 7. 07:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Akik nem szeretik a macskákat azok nem tudnak semmit az álatrol, azon kívül hogy 4 lába van és nyávog.
2013. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én macskás vagyok de a kutyákat is épp úgy szeretem.

Szerintem aki bírja a macskákat az bírja a kutyákat is fordítva viszont itt is tapasztalni hogy aki csak kutyás az nem csípi a macskákat, de vajon miért? Azért mert egy macskához több türelem kell hogy kivívd a bizalmát? Meg mert egy macskához főleg ha idegen nem szabad olyan hirtelen odamenni hozzá, lerohanni mert akkor inkább elfut? A kutya meg egyből nyalja mindenkinek a talpát? Most komolyan ettől lennének olyan rosszak szerencsétlen macskák?

És van még valami az miért van hogy a pasik sokszor jobban nem csípik a macskákat és ez olyan divat hogy utáljuk a macskákat? Mégis mi a baj velük? Szerintem egy végtelenül szeretetre méltő és szeretet adni képes kisállatok a macskák, komolyan nem értem miért van velük baja az embernek..nekem nagyon tetszik hogy többségük olyan kis "kimért", óvatos jellem. És egyedülálló, fennséges. stb stb De mint mondtam én pl a kutyákat is legalább annyira szeretem, csak mind2 más..

2014. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább kutyás vagyok de én minden állatot szeretek
2016. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%
A kutyák okosabbak szerintem. Ez nm is baj mert nem ezert nem szeretem oket. Azert nem mert ugy olalkodnak meg szerintem felelmetesek ahogy lopakodnak. A szemei is olyan felelmetesek raadasul hullik a szőre es nem olyan barátságosak vagyis csak akkor azok mikor valamit akarnak..
2018. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!