Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen bogár lehet ez?

Milyen bogár lehet ez?

Figyelt kérdés
Általában az előszobában (de találtam már a konyhában és a fürdőben is)lelem őket,csak sötétben lehet látni őket.Apró,fekete,olyan 4-5 mm nagyságúak,gyorsan "szaladnak",majd megállnak,és megint elindulnak. Bocsi,de nem tudom máshoz hasonlítani őket,de olyanok,mintha "hímivarsejtek" lennének,úgy is mozognak,és mintha nem lennének lábaik,(Biztos van,csak nem látható)Nagyon idegesítenek,ki szeretném irtani őket,de fogalmam sincs,hogy kik ők. Köszönöm!
2011. máj. 27. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak mindig megyfáról vagy ilyesmiről jöttek le és a függönyön mászkáltak..Mi lefújtuk őket sprével aztán pár nap múlva nem jöttek.
2011. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nem ő az?


[link]

2011. máj. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezüst színűek és budiban mg a fürdőben jönnek elő esténként?

(papírt esznek)



Ilyen?

Ezüstös pikkelyke (ászka)

[link]

2011. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen, amit az utolsó linkelt, nálunk is van a fürdőszobában, éjjel szoktam látni.:/ Biztos ez az, Kérdező, mert:

"Világosban (vagy ha megzavarják és veszélyben érzi magát) úgy mozog, hogy gyorsan megtesz egy szakaszt, egy időre mozdulatlanná dermed, majd ismét gyorsan megtesz egy szakaszt."

2011. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyáméknál a 23.20as által linkeltek vannak, de nem zavart minket soha, erdő mellett laknak szóval kár is lenne küzdeni....nem bántanak senkit. De ha nagyon ki vagy éleződve rájuk akkor ajánlom a raid max hangya és csótány irtót, az minden mászó bogárra jó kb egy 1000res, nekem a hangyákat egy használat után kiirtotta pedig mindenki azzal jött h nem lehet őket kiirtani, dehogynem!
2011. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,igen ez a pikkelyke lesz!Egyet megnéztem nagyító alatt.Csak kisgyermek van a családban,és féltem,nehogy bemásszon éjjel az ágyába...
2011. máj. 28. 10:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem bánt nyugi, inkább mutasd meg a gyerekednek,és mond el hogy ő már akkor élt, amikor még dinók uralták a Földet, és hogy ameddig ő sem bánt és nem szaporodik el (nálunk max. 1-2db van), addig lehet velük békésen egymás mellett élni.
2011. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!