Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valakinek van panelházban:1mac...

Valakinek van panelházban:1macskája és egy akváriuma? Én még szeretnék egy kutyát! Szóval három állata van valakinek? De panelház! 2szobás!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kis kutyát de anyám nem edngedi! :((
2011. jún. 12. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk:


52 négyzetméter - egy 8 és egy másfél kilós macsek


Barátnőm:

26 négyzetméteres garzon - egy Amerikai Staffordshire Terrier szuka és egy francia bulldog keverék kan

32 négyzetméter - a már említett Amerikai Staffordshire Terrier szuka és francia bulldog keverék kan, valamint egy Cane Corso szuka


Szomszéd lakás:

51 négyzetméter - egy közepes és egy nagytestű keverék szuka


Szóval minden lehetséges, de nem mindegy, hány négyzetméterről is beszélünk (kényelmi szempontból) és ugye egy kutyát nagyon le kell mozgatni...


Tehát a lényeges kérdések:

Hány négyzetméteres a lakásotok?

Hányan éltek a lakásban?

Milyen fajta kutyára gondoltál?

Hányszor és mennyi időre tudnád levinni a kutyust egy nap?


Tessa

2011. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 élünk a lakásban!A négyzetmétert azt nem tudom!Van egy macska kb 1-2kg!és egy 100L-es akvárium!De sétálni sokáig le tudnánk vinni!
2011. jún. 17. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kisebb testű kutya szerintem még "elférhet", de ez egy olyan döntés, amit anyukádnak kell meghoznia, mivel a kutyus állatorvosi költségeit, a kajáját, egyéb felszereléseit mind-mind neki kell fizetnie, ezek sajnos még kistestű kutyánál sem állnak meg kezdésnél harmincezer és havi szinten nyolc-tízezer forint alatt...

Milyen kutyust szeretnél?


Tessa

2011. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy tacskó és egy nagyobb kutya keverékét!De egyébként csak az orvosi ellátás akadálna! :( De ki bírjuk fizetni!
2011. jún. 17. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!